אופנה טבעונית – לא מה שחשבתם

במקומות רבים על פני הגלובוס מרגישים היטב את התחממות כדור הארץ וחלק מאתנו אף מודאגים מהשלכות שיהיו לה על תחומים רבים בחיינו ובחיי ילדינו, כבר בשנים הקרובות.

אם הנושא נשמע עת עתידני, תתפלאו לשמוע שפעולות פשוטות יכולול לשנות את המצב מקצה לקצה. זה אפילו לא דורש מאמץ רב או שינוי הרגלים דרסטי. זה כרוך בעיקר במודעות.

קחו לדוגמא את תחום האופנה. רובנו בוחרים בגד לפי שיקולים כמו מחיר, מראה, נוחות ותדמית. של שול אחד נ נ פש שבכ ש נ נ נ ש ש ש נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ ל ל ש תול אחד נ נ נ נ נ עולמ עהנ תהנ תהלל ע ע ע ע ע ע עnder

בתהליכי anas Respo

“אופנה טבעונית” מתייחסת לפריטי לבוש והנעלה שאינם מכילים חומרים מהחי. לא רק הרג של בעלי חיים גורם להם לסבל ולעתים נוצרת פגיעה ישירה או עקיפה. על כך עונה המונח CRUELTY-FREE (ללא אכזריות).

המעגל הבא מתייחס לתהליכים שיוצרים שינויים אקולוגיים. המענה נמצא בטרנד הקרוי “אופנה בת קיימא” הדוגל בכך שתעשיית האופנה תהיה טבעונית, ללא אכזריות ובנוסף תשמור על איכות הסביבה ועל סטנדרטים חברתיים גבוהים.

כך שכל מאתנ מאתנו יכול לעשות בחירות קטנות ומאד משמעותתיות ולהפוך את העולם שלנו לטוב וחומל יותת כבר עכשיולם

טרנד שהתחיל ממיעוט “משוגע לדבר” ופעילי איכות הסביבה, צבר תאוצה וכעת עוד ועוד מותגים מצטרפים לטרנד ה”ויגן פרנדלי” (VEGAN FRIENDLY) מתוך הבנת האחריות המוטלת על כתפיהם וזיהוי הזדמנות לעשות את הדברים נכון בראייה גלובאלית ועל הדרך גם להעניק לעצמם יתרון מסחרי והם אכן מרוויחים אותו ביושר.

מה הופך מוצר ל “ויגן פרנדלי” (VEGAN FRIENDLY)?
Linha

 • אין שימוש בחומרים מן החי במוצרים.
 • ????
 • אין פגיעה עקיפה בבעלי חיים בכל שלב פיתוח,ייצור ושינוע המוצרים.

למה אנחנו מספרים לכם את זה דווקא עכשיו?
שאלה מצוינת! האביב כבר כאן והקיץ עוד שנייה אצלנו. זה הזמן המושלם לדבר על בחירות נכונות בכל מה שנוגע לפריטיט adar

הכי חשוב בקיץ – כפכפים
את היתרון ההומני של כפכפים טבעוניים הבנו. מהם היתרונות מבחינת תכונות החומר?

כפכף טבעוני בדוגמת קשירות. זמין ב-4 צבעים ו-6 מידות בIpanema. (צילום: ipanema)
 • השפעת לחות, מים ומלח # # סנדל סנדלי וכפכפכפכפ adar גומ שעש שעשוי מס מסומ מ מסום מ מ שעשום מ מום מ מ שעשום מ מל מס מס מס מס כפכפ כפכפ anas
 • יכולת ציפה – יכולת הציפה של הכפכף הטבעוני מקטינה את הסיכוי שישקע במים דילך לאיבווודלך לאיבוווווי.
 • גמישות – הכפכף הטבעוני גמיש ומסוגל לשמור על צורתו המקורית בצורה מושלמת.
 • נוחות דריכה – החומרים הטבעוניים מוקצפים ובאופן טבעי המרקם שלהם קופצני וקפיצי.
 • משקל – החitante
 • קל לניקוי – החומרים הסינטטיים קלים מאד לתחזוקה וניקוי.
 • עמידות בפני כתמים – הכפכפים והסנדלים הטבעונניadu פחות visג ג למגע ח חומרים ולכן ם עמ עמ למגע ח ח חומים לכן ם עמ עמ ח ח ח ח ח ח חמ ח חמ ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח פח פח פח ו jos
 • עמידות לאורך זמן – החומרים respo
 • מחיר – רוב המוצרים הסינטטיים זולים באופן משמעותי מרוב מוצרי העור.

“בקרב נשים הטרנד האופנתי החם של הקיץ הוא סנדלים שטוחים וכפכפים במגוון עצום של דוגמאות ועיצובים.” מסביר ג’וני אלבז ממותג ההנעלה איפנמה “בין אם תאהבו את הסנדלים עם הרצועות המצטלבות או את סנדלי האיקס, סנדל עם רצועות מפותלות או רצועות דמויות חבלים, השנה תוכלו לגוון בצבעים ובקישוטים לפי מצב הרוח וההעדפות האישיות”.

כבר לא יכולים לחכות? לכו על זה.

זה לא קיץ בלי תיק מדליק
התיקים הם חברים טובים שלנו, במיוחד בקיץ כשאנחנו מכוונים ל”טויל לוני קיויל לוני קיויל לוני” קיויל לוני ק. כאמור, תיק טבעוני מיוצר ללא חומרים מהחי החל במעטפת החיצונית ועד לדבק. אך ברור שלא כל התיקים הם כאלה.

איך יודעים אם תיק טבעוני או לא?
חשוב לערוך מחקר שוק ולברר פרטים על המותג. חלק מהמותגים משתמשים בתוויות רלוונטיות, אך העסק עדין לא ממוסד ונפוץ ונפוץ. לכן, נסו לקרוא על מוצרים ולהבין מהי האג’נדה שהם תומכים בה ומ−

מצאנו לא מעט תיקים טבעוננ מוצהרים, ביניהם מבחר יפה של תיקים ליום וגם כזה ת ת ת ת ת graק כל כל גם ת ת ת ת ת גם גם גם ת ת גם גם גם גם גםund גם ת ת של ת גםund מ בים גם גם תntas חייבים לציין שאנחנו התאהבנו.

תיק דולצ'ה, קשתות שקיעה 100% טבעוני בעבודת יד ותוצרת הארץ בסטודיו של ''לי של'לי. (צילום: לי קורן)תיק דולצ’ה, קשתות שקיעה 100% טבעוני בעבודת יד ותוצרת הארץ בסטודיו של ”לי של’לי. (צילום: לי קורן)

חגורות – שילוב מושלם בין פרקטיקה ויופי
חגורה היא אביזר סופר אופנתי וטרנדי והיא מוסיפה צבע ועניין לבגדי הקיץ. אנחנו רואים בה אמצעי לגוון את המראה הכללי ותומכים בגישה של התאמה בין החגורה לסנדלים כדי לייצר שיק כללי קייצי וקליל.

????

לכן הנה טיפ חשוב: חפשו ברשת. בין אם אתם מעוניינים לרכוש און ליין או לגשת לחנות פיזית, ערכו מחקר מקדים ובררו היכן ניתן לרכוש, מה המחירים וכיצד נראים הדגמים. תודו לנו אחר כך.

חגורת שעם 100% טבעונית בגוון טבעי ומרשים מבית ''אדון קרלוס''. (צילום: אדון קרלוס)חגורת שעם 100% טבעונית בגוון טבעי ומרשים מבית ”אדון קרלוס”. (צילום: אדון קרלוס)

אז העולם מתחמם, הקיץ הישראלי מהביל וטרנד האופנה הטבעונית לוהט.

היו מודעים למגוון אפשרויות הבחירה העומדות בפניכם וזכרו שכאשר תחליטו לבחור בפריטי אופנה טבעוניים ועכשוויים, תשיגו שלוש מטרות באחת: מראה הורס, נוחות מקסימלית ומצפון נקי.


Source: Maariv.co.il – אופנה by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – אופנה by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!