באמסטרדם מגבילים את כמות הטסים ובגרמניה מבטלים מאות טיסות

על רקע התמודדות עם משבר הנובע ממחסור בכוח אדם, הכריזו בנמל התעופה סכיפהול (Schiphol) שבאמסטרדם על קיצוץ במספר הטיסות והגבלת מספר הנוסעים, במטרה לסייע ולהפוך את התורים לנסבלים יותר, באופן שיאפשר ניהול מיטבי שלהם. אין ספק כי זוהי בהחלט לא תמונת ההתאוששות שלאחר מגפת הקורונה, לה ציפו חברות התעופה respo

המגבלה נקבעה ביום חמישיש האחרון, והיא נוגעת למספר הנוסעים שיוכלו לעבור בנמל במהלך עונת הקיץ. בהודעה גם צוינה בעיית המחסור בכוח אדם. מהלך זה, של אחד מנמלי התעופה העמוסים ביותר באירופה, משמעו שחברות תעופה – בהן KLM, חברת התעופה הלאומית של הולנד המהווה חלק מתאגיד אייר פראנס-KLM, ייאלצו לבטל מספר לא גדול של טיסות, שאינו ידוע לעת עתה.

גם בלונדון בעיות עקב מחסור בכוח אדם

בהודעה נמסר כי סכיפהול יקבל כ-70,000 נוסעים ביום. זהו צמצום של 16% ממספר הנוסעים שתכננו חברות התעופה. “הצבת מגבלה בשלב זה, פירושה שרובם respo

נמל התעופה הית’רו (צילום: רויטרס)

מאידך, חברת התעופה KLM מסרה כי היא תטיל על סכיפהול את האחריות על הפגיעה הכספית שתיגרם לה בשל המהלך. “לא ייתכן ששמי שמשתמשים בנמל התעitante כמו כן, ציינו בחברה כי הם לא ציפו “לבטל הזמנות קיימות בקנה מידה גדול”.

גם בלונדון בעיות עקב מחסור בכוח אדם. בשדה התעופה גטוויק הודיעו שיגבילו את כמות הטיסות היומיות בחודש יולי ל-825 ובחודש אוגוסט ל-850, בניגוד ל-900 הטיסות היומיות הצפויות בחודשי הקיץ. בכך מדובר בכ -4.000 טיסות שיבוטלו ובכ -800 אלף linha

גם לופטהנזה מצמצמת טיסות

נמלי התעופה ברחבי אירופה נפגעו קשות בשל בעיות כוח אדם ולוגיסטיקה, לאחר שענף התעופה חזר לפעול במלוא המרץ לאחר הסרת מגבלות הקורונה ושובם של הנוסעים. כך למשל חברות שונות, בהן לופטהנזה ואיזי-ג’ט, כבר הודיעו על תוכניות לצמצם את מספ מספ מספמספ מספ כבכב מספ כב כבכב כב כב כבכב כב כב כב כבכב כב כב כב ת ת ת ת ת ת ת ת ת ת ת ת ת לצמצם את מספ מספ מספ כבכב כב כב כב כבכב כב כבכב כב כב ל ל ש ש א anas

מטוסים של חברת לופטהנזה (צילום: רויטרס)מטוסים של חברת לופטהנזה (צילום: רויטרס)

מאז חודש אפריל השנה, נרשמת פגיעה של ממש בטיסות הפוקדות את − התוצאה: מאות טיסות בוטלו, והתורים הארוכים הפכו למחזה נפוץ. בגרמניה הdשכנ, לופטהנזה צפויה לבטל 900 טיסות (הן בתוך גרמניה והן ליעדים נוספים באיvensט מ במundo במיעד נוספ פוספ בא באופ בא מ מ landSמנ בא ו landSמנ וון ו ו וntas מדובר על טיסות שצפויות בימי שישי, שבת וראשון בחודש יולי הקרוב. גם חברת הלואו-קוסט שלה, Eurowings, מבטלת מאות טיסות הצפויות באותה תקופה.


Source: Maariv.co.il – עסקים בעולם by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – עסקים בעולם by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!