במיוחד לקיץ: מוצרי הטיפוח החדשים לגברים

ג’ל ניקוי לגבר PAYOT OPTIMALE, פאיו הום

אנחנו לא אוהבים שמסבכים עניינים ולכן שגילינו שג’ל הניקוי של פאיו מארגן לנו שלוש פעולות בתכשיר אחד מיהרנו לנסות. ג’ל הניקוי PAYOT OPTIMALE הוא תכשיר חדש בסדרת הגברים הייעודית של המותג פאיו והוא אפקטיבי לפנים, לגוף ולשיער. דגמנו את התכשיר על הפרצוף והגוף. מרקם הג’ל הוא חביב וקריר אבל הצבע השחור עלול לייצר אצלך תחושות קשות. נכון שהיו יכולים להסתפק בגוון יותר ניטרלי וזורם, אבל ככה זה שהושם ועושרוובשרוובשרוובשרוובשרוובשרוובשרוובשרובבשץ ועושץ ועושץ. אם תתגבר על החשש תגלה שבמגע עם מים הג’ל הופך לקצף שמס שמסייע לכל הפעול acontece בסיום טקס הה קצפה קיבלנו עור רענן ונעים למגע.

Tamanho: 69 metros

ג’ל ניקוי לגבר PAYOT OPTIMALE, פאיו. מחיר: 69 שקלים (צילום: יח”צ)

בושם לגבר INVICTUS PLATINUME, פאקו ראבן.

בית האופנה פאקו ראבן מצרף למשפחת אינביקטוס ניחוח חדש. מדובר בגרסת או דה פרפיום וכאן שולט ביד מ קו קו העלילה העצי, הירוק ו והארומטמטיל. הכוכבים הראשיים הם האבסינת, האשכולית, המנטה, הלבנדר והברוש. התחושה הכללית היא של סיור בין עצי יער והעובדה שמדובר בניחוח מהז’אנר הדומיננטי מבטיחה שהוא ילווה אותך לאורך לא מעט זמן. התוצאה: בושם גברי קלאסי וארומטי מהזן שלא ממהר לשום מקום.

Tamanho: 360 metros.

בושם לגבר INVICTUS PLATINUME, פאקו ראבן.  Tamanho: 360 metros (valor: יח''צ)בושם לגבר INVICTUS PLATINUME, פאקו ראבן. Tamanho: 360 metros (valor: יח”צ)

דאודורנט וספריי גוף FA ATTRACTION FORCE, פה.

בקיץ הישראלי דאודורנט הוא פריט חובה. כעת מנפיקים במותג פה דאודורנט וספריי גוף חדש בניחוח גברי. בגדול, הקונספט של דאודורנט שונה לחלוטין מספריי גוף. בעוד המוצר הראשון מונע זיעה, הספריי מבטיח להשאיר אחרייך שובל ניחוח. הדאודורנט החדש מגיע ללא מלחי אלומיניום ומבטיח 48 שעות של הגנה. גם כאן התחשבנו בסביבה, התזנו ולא מדדנו את הזמנים. נראה שהדאודורנט נותן עבודה. ריח הזיעה ויתר על הופעת האורח, הניחוח היה גברי ומרענן.

Horário: 10.90 horário

דאודורנט FA FORÇA DE ATRAÇÃO, פה.  Horário: 10.90 horário (horário: יח''צ)דאודורנט FA FORÇA DE ATRAÇÃO, פה. Horário: 10.90 horário (horário: יח”צ)

קוצץ שערות מהאף VALERA TRIMMY, ולרה.

Linha יבואנית מוצרי החשמל Unico מציעה פתרון יעיל לבעיה: VALERA TRIMMY – גוזם שערות מהאף מבית VALERA. המפרט הטכני של מקל הקסם כולל להבי נירוסטה חזקים ועמידים במים. דחפנו את הגאדג’ט הקומפקטי לאף ויצאנו לדרך. גילינו להבים שבנווjux באופן מעוקל, כך שהסיור המודרך במחוזות visח חוקים עובר בבטחה. השימוש היה קל, נוח ויעיל. התוצאה: שערות האף נתלשו ללא כאב או תחושה מעיקה.

מחיר: 89 שקלים.

קוצץ שערות מהאף VALERA TRIMMY, ולרה.  מחיר: 89 שקלים (צילום: יח''צ)קוצץ שערות מהאף VALERA TRIMMY, ולרה. מחיר: 89 שקלים (צילום: יח”צ)

תרסיס הגנה מהשמש ומצריבת מדוזות DUZA X, מורז צמחי מרפא.

הקטע בקיץ הוא שאנחנו מקבלים באהבה את השמש ודואגים חידוש מצבור כמויות ויטמין D. אבל היי, המדוזות וקרני ה UV דואגות להזכיר לנו שבחיים אין מושלם. Linha כמו כל מוצרי החברה גם כאן מדובר במוצר טבעי, היפו אלרגני ללא פארבנים. התכשיר מבוסס על צמח הפוליגונום וכולל ויטמין E ומינרלים. לא עמדנו עם סטופר כך שאנחנו לא סגורים על עניין הדקות המובטחות. התכשיר הגיע במרקם קרמי קליל, נספג במ acontece

Preço: 109,90 horas

תרסיס הגנה מהשמש ומצריבת מדוזות X DUZA, מורז צמחי מרפא.  מחיר: 109,90 שקלים (צילום: יח''צ)תרסיס הגנה מהשמש ומצריבת מדוזות X DUZA, מורז צמחי מרפא. מחיר: 109,90 שקלים (צילום: יח”צ)

Source: Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!