בעולם מזהירים מפני נגיף חדש ומסוכן: “החולה הראשון כבר מת”

לא שוב: אחרי שכבר עברנו שנתיים וחצי של מגיפה עולמית, שרק לאחרונה מרבית המדינות החלו להתאושש ממנה, התגלה זן חדש של נגיף. אם על פ פ פ פ פ פ פnder התיאוúde

על פי הדיווחים באתר החדשות Daily Star, גבר אמריקאי בשנות ה-50 לחייו, ששמו לא פורסם בתקשורת, אושפז בחודש מרץ האחרון במחלק בריאות הציבור של קונטיקט (DPH), לאחר שנדבק בנגיף. זאת, sentק לאחר שלושה שבועות אחרי שהתגלה האדם הראשון שנשא בגופו את אותה המחלה, שכבר זכתה לשם Vírus Powassan או בעברית – נגיף הנילוס המערבי.

נגיף הנילוס המערבי חזר לתמונה (צילום: nccid.ca)

האדם respo. ????

נגיף הנילוס המערבי, בשונה מהקitante במקרה המסוכן שלפנינו הנגיף תוקף את המח את מע מערכת העצבים, ונכון לזמן כת כת ש שוvisת אל אל לא נכ ק ח כת כת כת ש ש ש ש ש ש ש ש מע מע מע מע מע מע מע מע מע ת ת ת ת את את את את מע מע מע מע ת edade

ד”ר מנישה ג’ותאני, ניצב ה-DPH, אמר בהצהרה: “הזיהוי של תושב קונטיקט עם מחלה הקשורה לנגיף הנילוס המערבי מדגיש את הצורך לנקוט בפעולות למניעת עקיצות ברחבי העולם בכלל ובאמריקה בפרט”.

לשם כך, המומחה המליץ ​​להשתמש בחומר דוחה חרקים, להימנע מאזורים בהם יש סבירות גבוה לקundo לק בד בד anas אם תחוו תחושה של חולשה, חום, כאבי ראש או הקאות קיצוניות – פנו אל בית החולים הקרוב בתקווה שיוכל לעזור לכם להתמודד מתסמינים ארוכי טווח או לעיתים אפילו ממוות.


Source: Maariv.co.il – בריאות by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – בריאות by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!