דובאי מדורגת במקום הראשון בתפוסת מלונות ברבעון הראשון של השנה

תפוסת מלונות דובאי ברבעון הראשון של 2022, היה 82% לעומת 84% בתקופה המקבילה ב-2019 ודובאי גם רשמה 1.78 מיליון לינות תיירים במרץ 2022, עלייה של 11% בהשוואה ל-1.61 מיליון במרץ 2019

המרינה המרשימה של דובאי. צילום Depositphotos

בעוד העולם מחפש לחקות את אסטרטגיית התאוששות התיירות המוצלחת של דובאי, העיר קיבלה בברכה 3.97 מיליון מבקרים בינלאומיים בין ינואר למרץ 2022, לעומת 1.27 מיליון מבקרים בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של 214%. דובאי דורגה במקום −Rאש בע בעולם בתפוסת מלונות ברבעון הראשון של 2022, עם תוצאה של 82% לעומת 84% בתקופה המקבילה ב -2019.

דובאי רשמה 1.78 מיליון לינות תיירים במרץ 2022, עלייה של 11% בהשוואה ל-1.61 מיליון לינות תיירים במרץ 2019. התוצאות המרשימות של דובאי ברבעון הראשון של 2022 כוללות גם ביצועים מדהימים של בתי מלון שראו צמיחה משמעותית על פני מדדי אירוח מרכזיים. תערוכת אקספו 2020 סיפק respo.

שיח’ חמדאן בן מוחמד בן ראשיד אל מקטום (HH Sheikh Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum), יורש העצר של דובאי ויו”ר המועצה המבצעת של דובאי, אמר: ” המציאות אפשרה לדובאי להתגבר על האתגרים הגלובליים המורכבים ביותר, כולל ההשלכות של משבר הבריאות העולמי האחרון, כדי ליצור יעד המציע ערך עשיר למטיילים בין אם הם מבקרים למטרות פנאי או עסקים.”

“מספר המבקרים יוצא הדופן בשלושת respo בנוסף, המגוון הגלובלי העצום של המבקרים בה משקף את המשיכה של דובאי כיעד החוצה לאומים, אזורים ויבשות, ואת מעמדה ההולך וגדל כעיר שמגשרת על שווקים ותרבויות גלובליות”, הוסיף שיח’ חמדאן בן מוחמד בן ראשיד אל מקטום.

ריזורט הנופש המרהיב אטלנטיס, דה פאלם. צילום יח”צ

מהנתונים האחרונים שפורסמו על ידי מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי (DET) ביריד התעופה והנסיעות (ATM) עולה כי מספר המבקרים ברבעון הראשון של השנה שיקף את הביצועים הטובים ביותר מאז מגפת הקורונה, ויצר מסלול ברור לעיר להתקדם לעבר המטרה הנחשקת להפוך ליעד המתוייר ביותר בעולם.

מלונות דובאי רשמו צמיחה משמעותית על פני מדדי אירוח מרכזיים ברבעון הראשון של 2022, כאשר התעריף היומי הממוצע היה 649 דירהם, משך השהות של האורחים היה 4.3 לילות.

כתובת מקוצרת לכתבה זו: https://www.ias.co.il?p=125341

Source: IAS by www.ias.co.il.

*The article has been translated based on the content of IAS by www.ias.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!