דיווח: עבדאללה מלך ירדן ייפגש השבוע עם הנשיא ביידן בבית הלבן

בצל המתיחות הביטחונית בירושלים: עבדאללה מלך ירדן ייפגש השבוע עם נשיא ארה”ב ג’ו ביידן בבית הלבן, כך אמר הערב (שני) לוואלה! מקור שמעורה בנושא. השניים צפויים לדון במצב בירושלים ובניסיונות להרגעת המתיחות.

פג פג פג זו זו תיערך ברקע ביקורו המתוכנן של −R ב ב ב בund ב ביש ב שצפ שצפ של של של ב ב gre של של של ב ב gre של של של של ב gre של של של של בוכנן של נש של בור של ב בור של של בור של ב בור של ב בור של ב בור של ב בו ב ב gre של של בור של של ב פגב פגו מת ב gre של של בור של − ביקúde

עבדאללה מלך ירדן והנשיא ג’ו ביידן בבית הלבן (צילום: רויטרס)

כזכור, בשבוע שעבר דווח כי respo מפגש כזה, אם יתקיים, יסמל מנהיגות אמריקאית ומחויבות למזרח התיכון בתקופה בה התחושה במדינות רבות היא שארה”ב נסוגה בהדרגתיות מהאזור.

הdמטרה מאחורי פגישה אזורית כזו respo בכיר ישראלי ציין כי המגעים בנושא נמצאים עדיין בראשיתם ולא ברור האם ניתן יהיה לקיים מפגש אזורי כזה. בישראל מאוד מעונניaduנ בקיום אירוע מהסוג הזה והשיחות בנושא ב ב ב ב ב עד ו anas

בתוך כך, מוקדם יותר הערב דווח בחדשות כאן 11 כי ביידן שוקל לבקר במזרח ירושלים במהלך ביקורו iante מדובר במהלך יוצא דופן ושנוי במחלוקת, שאם יתממש עשוי להוביל להשלכות מרחיקות לכת על יחסי ישראל-ארה”ב והריבונות הישראלית בירושלים.

לפי הdדיווח, האפשרות respo.

כאמור, לביקור מסוג זה עשויות להיות השלכות מדיניות מרחיקות לכת, כשיש הסוברים כי ביקור נשיא אמריקאי במזרחה של הבירה למעשה “מחלק את ירושלים” ומבטא בפועל אי-הכרה בריבונות הישראלית במקום. אפילו קודמיו של ב ב בUANT, הנשיאים הדמוקרטים ברק אובמה וביל קלינטון, מעולם לא ביקרו במזרח הביון.


Source: Maariv.co.il – חדשות מהארץ והעולם by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – חדשות מהארץ והעולם by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!