המדריך לעונה החמה: כך תבחרו את קרם ההגנה המתאים לסוג העור שלכם

בשנים respo בשוק של היום קיימים מותגים שונים אשר נרתמו ופיתחו לא מעט סוגי מקדמי הגנה, כל אחד בנבדלותו השיווקית או הצרכנית כאשר חלקם לגוף וחלקם לעור הפנים, חלקם עם SPF50 וחלקם עם פחות חלקם פיזיקאליים או כימיקלים, אך כולם מתהדרים בעובדה שהם אלו שיימנעו מהשמש לפגוע בעור – באיבר הכי חשוף בגוף האדם.

ד”ר סיון מרסר מומחית לרפואת עור, אסתטיקה ולייזר (צילום: פזית עוז, סטודיו BARE)

אז האם אתם יודעים איזה סוג מסנן קרינה מתאים לעור שלכם? ולמה מומלץ להשתמש במקדם הגנה שיתאים כמה שיותר לצרכי העור?

התת ד” ד” עם” ס” סד ס ס ס” עם” ד” דד ס ס” עםד ס ס” ד ס” ד ס” ד ס” ד בד ס ס ”

בימים אלו הגיע הזמן להיפרד מהאביב ולקבל בברכה את הקיץ הלוהט. כשמזג ​​האוויר חם, רבים מבלים זמן רב יותר בחוץ. ראשית, אם לא קניתם קרם הגנה מזה זמן מה, זה הזמן המושלם לעשות זאת.

“רוב האנשים כיום רוכשים מסנני קרינה מבלי להבין שהם לא בהכרח מתאימים לסוג העור הספציפי שלהם”, אומרת ד”ר מרסר. “פעמים רבות אנשים לא מייחסים חשיבות לסוג העור שלהם (וזאת בניגוד להשקעת המחשבה ברכישת קרם פנים רגיל ), או אפילו רוכשים מסנן הגנה שאינו מספק להם הגנה מספקת וכיסוי אמיתי מפני קרני השמש”.

“ישנן כמה טעויות נפוצות שאנשים עושים בדרך כלל בעת רכישת קרם הגנה. ראשית, רכישה של קרם הגנה שהוא מתחת ל-SPF 30 פחות יעיל בהגנה כיום, למעשה, האקדמיה האמריקאית לרפואת עור ממליצה בחום להשתמש במסנני קרינה בעלי מקדם הגנה של SPF 30 ומעלה. בחירה בקרם הגנה רחב טווח יסייע גם בהגנה מפני קרני UVA ו-UVB מזיקות הגורמות לנזקים בעור ואף לסרטן העור, לכן ההמלצה של רופאי העור היא SPF 50 שמסנן את כל סוגי הקרניים, אגב ההמלצה תקפה לכל ימות השנה ולא רק לעונה החמה.”

טעות נוספת שאנשים עושים היא רכישת קרם הגנה שאינו מתאים לסוג העור שלהם, כיוון שבדומה למוצרי טיפוח אחרים, ישנם מרכיבים מסוימים במסנני הקרינה שטובים יותר לסוגי עור מסוימים על פני אחרים.

קרמי גוף המשלבים SPF 30 להגנה מהשמש של Laline (צילום: מאיר כהן)קרמי גוף המשלבים SPF 30 להגנה מהשמש של Laline (צילום: מאיר כהן)

אז איך תבחרו את קרם ההגנה הטוב ביותר לסוג העור שלכם?

בעיקרון, הכול מתחיל ונגמר בקריאת התוויות והרכיבים במוצר. הdבחירה בקרם הגנה מתאים לסוג respo, בין אם הוא visג ג בש, בש, שומני א נוט לאקנ לאקנ לאקנ לאקנprפך מד ל ל ל ש ש ש ב ב ב gas ב א א נ נ נ נ ש ש נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ אם אם ה אם מתא אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם ה נ אםS A

אילו מסנני קרינה מתאימים ביותר לכל סוג עור?

עור יבש – לעור יבש כדאי לרכוש מסנני קרינה המכילים גליצרין, לנולין, שמנים, דימתיקון, חומצה היאלורוננ anas עוד טוענת ד”ר מרסר “כל המרכיבים הללו הם מעניקים לחות וכולאים לחות בעור, במיוחד במזג אוויר חם יותר. Linha עם זאת, כדאי לנסות להימנע מכל מסנני קרינ acontece

עור רגיש – בעלי עור sentגיש יעדיפו מסנני קרינה respo adar מסנני קרינה מינרלני עם ט טיטנ ק gressל ד חמצנותחמ חמצנ חמצנ חמצנvida עם עם טט טנ ט טנ gressל ד חמצנותחמ אבץ עם עם טנ טנ ד ד חמצנvida עם דד חמצנ חמצנחמצנ חמצנ ט gress עם חמצנ חמצנvida עם עם דנ מ מסננק מ gress ד חמצנvida עם ד חמצנvida עם ד חמצנvida עם ד מסננvida עם חמצנ חמצנvida עם ד מסננvida עם חמצננ מ מסננק מ gress יש להימנע ממסנני קרינה כימיים, כיוון שאלו עלולים לגרום לתופעות שליליות בעור כמו צריבה או גבשושיות אדומות מגרדות. מומלץ להימנע גם ממסנני קרינה עם אלכוהול וחומרים משמרים מכיוון שמרכיב אלה עלול מכים לגרון לגרכיב אלור עלול לגון לג לגרכ בעבע אל עללג gress.

עור שומני או עור הנוטה לאקנה – בעלי עור שומני או אשר נוטה לאקנה יעדיפו מסנני קרינה מאט או על בסיס מים. מסננים אלו יכולים לעזור לשמור על עודפי השומן בעור, ולהבטיח שהאיפוúde. בנוסף, כדאי לחפש מסנני קרינה שמצוין כי הם לא קומדוגניים, מה שאומר שהם לא יסתמו את הנקבוביות ויגרמו להתפרצויות בעור.


Source: Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!