הסכם עקרונות בין גב-ים לרב-בריח: יקימו מפעל חדש באשקלון

החברות respo
הצדדים יקימו חברה משותפת (ש־ 70% מתוכה תחזיק גב־ים) להקמת המפעל החדש של ב־ב ב־ב גב־ גב־ gas ל 38 דונם, מתוכם 55 אלף furitação

הבניין יכלול ארבע קומות של תעשייה מתקדמת וחדשנית ו־2,000 מ”ר שישמשו כמטה הנהלת החברה. הפרויקט כולו יושכר לרב־בריח על ידי גב־ים בתמורה לדמי שכירות המוערכים בסך 700 מיליון שקל (חלקה של גב־ים) לתקופת השכירות שתעמוד על 25 שנה.

עידו זו ארץ (צילום: אייל אטואג)

הסכם השכירות משקף תשואה של 6%, הנחשבת לסבירה ביחס למקובל באזור. מפעלי רב־בריח החדשים יצוידו בטכנולוגיות ייצור מתקדמות, שיאפשרו אוטומציה של מהלכי הייצור ויגדילו באופן ניכר את הפריון ואת הרווחיות לצד האיכות וכושר הייצור.

ברבעון הראשון של התקשרו הצדדים בעסקה משותפת בשלב א’ להקמת קריית רבח. מנכ”ל גב־ים אבי יעקובוביץ מסר: “respo עם השלמת העסקה ניהנה מהכנסות של 28 מיליון שקל לשנה”. מנכ”ל רב־בריח עידן זו־ארץ אמר: “ההוצאה לדרך של שלב ב’ של המפעל החדש היא פועל יוצא של מימוש אסטרטגיית הצמיחה ארוכת הטווח של הקבוצה, והיא תאפשר לנו להמשיך להגדיל את הפריון ואת הרווחיות”.


Source: Maariv.co.il – כלכלה בארץ by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – כלכלה בארץ by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!