יובש, נשירה או שיער שבור: כך תשמרי על “הכתר” שלך בימי הקיץ

השיער, respo. במיוחד בימי הקיץ respo. מומחי השיער של המותג הטבעי ecoLove הסבירו לנו כי ניתן לעבור את העונה החמה ללא נזקים, להחזיר לו את החיוניות וההזנה וע”י טיפול נכון אף ניתן לטפל בנזקי השיער.

להלן כמה טיפים שרכזו ממוחי המותג המותג לשמירה על שיער בריא וטבעי לקיץ הישראלישראלישראלישראלישרהישראלישרהישרהישרהישרהישרץהישרהישרהישרהישרץהישרץ

1. זכרו שלא הכרחי לחפוף כל יום, למרות שזה מאתגר בקיץ הישראלי. Linha כמו כן, מומלץ לסיים בימי הקיץ החמים את חפיפת השיער עם מים קרים כדי לסגור את נקבוביות הקרקפת, לשמור על הלחות ולמנוע ‘פריזיות’.

2. כדי להימנע מקצוות מפוצלים ולשמור על בריאות respo, מומלץ לגזור קצוות כל ח חודש וחצ מומלץ לגז קצ ח ח ח ח ח חצ חצ חצ חצ חצ מ מומלץ קצ קצ לגזומלץ ח ח ח ח ח חצ חצ מvem

3. העדיפו להשתמש במוצרי שיער המכילו כ במutador טבע טבעים אוגנ anas כמו כן מומלץ להשתמש במרכך ובמסכת שיער בכמות קטנה, מרחו על קצוות השanas

4. יבשו בעדינות את השיער במגבת, אל תשפשפו את השיער בחוזקה זה עלול לפגוע בו ולשבור אותו.

5. העדיפו להשתמש במוצרי שיער המיוצרים בישראל. הם מותאמים לאקלים הישראלי.

6. התזונה שאנו מכנו מכנים לגוף חשובה לא פחות חשובה ממוצרי השיער שלנו, תזונה נכונה מסי לש לשיער בר תזוננה נכ נכונה מסיעת לשיער ברא חזק תז חזק חזק נכundo. Respo

7. מומלץ לחפוף את השיער מיד אחרי הרחצה בבריכה או בים ולא לשכוח להשתמש במסכה לשיער טבעית על מנת לשמור על הלחות והברק הטבעי .

שמירה על השיער עם EcoLove (צילום: דנה לביא)

Source: Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!