מה מחכה לנו הקיץ בגרמניה

גם לאחר משבר הקורונה, שפגע קשות בענף respo בין השאר, אפשר לראות זאת בנתונים הבאים: ברבעון הראשון של שנת 2022 נרשמו כ-70 אלף לינות של ישראלים בגרמניה, כשברלין מובילה בראש הרשימה עם יותר ממחצית ממספר הלינות של ישראלים, אחריה בוואריה ובמקום השלישי הסן. נכון ליוני השנה יש לא פחות מ-60 טיסות שבועיות בין ישראל לגרמניה.

לא רק הישראלים רואים את גרמניה באור חיובי, סקר שנתי שממתג את מדינות העולם, גרמניה הגיעה למקום הראשון, זאת השנה החמישית ברציפות. הסקר בודק תחומים שונים, בהם תרבות ומורשת, תיירות, השקעות כספיות ועוד.

ויסבאדן, בירת מדינת הסן | צילום: שאטרסטוק

הנתונים האלה, לצד מידע רב על הצפוי למטיילים בגרמניה בשנת 2022, הובאו במסיבת עיתונאים בתל אביב בהשתתפות גולדי מולר, העומדת בראש לשכת התיירות של גרמניה בישראל, לצד נציגים של לשכת התיירות של ברלין, Visit Berlin, קתרינה ארסג, מנהלת תחום התקשורת, וכריסטיאן טנצלר , הדובר של לשכת התיירות של ברלין.

תרבות מקומית ותיירות בת קיימא

מה צפוי לנו השנה בגרמניה? קמפיין מרכזי של ארגון התיירות של גרמניה שם דגש מיוחד על תרבות מקומית ואותנטית, כולל מלאכות יד מסורתיות, הפתעות קולינריות, מיזמים של תיירות בת קיימא, שימור מסורות עתיקות ועוד. הקמפיין מתמקד בארבעה נושאים עיקריים: טעמים, טבע, מלאכות מסורתיות וקסות יסותיקסת ו.קסות מסורתיות ו. פרטים נוספים באתר הקמפיין

אם אתם מחפשים חופשה בטבע, כדאי לדעת שבגרמניה יש יותר מ -130 פארקים לאומ את anas

Linha

Linha צילום: שאטרסטוק

מה חדש בברלין?

במהלך השנה צפוי למבקרים בברלין שלל אירועע למבקרים, מתחמי תרבות ואמנות חדשים ואטרקציות מרתקות. אחד respo בין respo יר יי plic מופעכ בופע מופע מ בund השאundo, קונצרטים, אירועי קריאה ועוד, −נם נ נהד לוכל ל ל ל ל ו ו anas

ברלין – עולם ומלואו

אבל זאת רק ההתחלה. שני שדות תעופה שנסגרו יהפכו אף הם למוקד עניין. טגל, נמל התעופה שהיה מוכר לישראלים רבים לפני שנסגר, יהפוך למוקד של חדשנות, עם מתחמי דירות חדשניים, שטחי מסחר, מכוני מחקר, מרכזי ספורט ובתי ספר. ואילו טמפלהוף, ששימש כנמל תעופה בעשורים קודמים, הפך לפארק עירוני מוצלח שמושך רוכבי אופניים, סקייטבורד וגלגליות רבים, שנהנים מהמסלולים הארוכים ששימשו פעם להמראות ונחיתות. המבנה המרכזי של טמפלהוף מתוכנן להפוך למרחב של תרבות ואירועים.

Humboldt Forum, מתחם חדש של מוזיאונים |  Endereço: visitBerlin: Mo Wüstenhagen

Humboldt Forum, מתחם חדש של מוזיאונים | Endereço: VisitBerlin: Mo Wüstenhagen ©

Linha ???? מוזיאונים נוספים ייפתחו בקרוב גם באזור הפורום החדש. עוד מוזיאון מסקו ה ע מ מוזזון אמנות הסמוראים, עם א האוספים respo

מידע מפורט על אירועים בברלין – באתר של לשכת התיירות של ברלין


Source: כתבות – מסע אחר by www.masa.co.il.

*The article has been translated based on the content of כתבות – מסע אחר by www.masa.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!