סלמונלה במוצרי שטראוס: כל הפרטים על החיידק המאיים

אם אתם חובבי שוקולד ומתוקים, הסיפור הזה הוא בשבילכם. בבדיקה שגרתית שנערכה במפעל של “עלית” התגלו מספר דגימות של חילדק הסלמונלדק הסלמה. כמ− מה מוצרים שרובנובנ צורככ מדי מד מד מדvisבנ מד צ צ צ מד gre מד מד מד מד מד מד gas מד מד מד € מה הוא אותו החיידק שכולם כל כך מפחדים ממנו?

מפסק זמן ועד אגוזי: המוצרים שכולנו אוהבים ייעלמו זמנית מהמדף בקרוב | הרשימה המלאה

אז נתחיל מהסבר השטוח: חיידק respo מכל סוגג הסלמונלה המצוי בטבע, ק כ -10 אחוזים מתוכם יכולים לפגוע בבנ בבנ אדם ב מתund כ על לפגסט לפג מתסט מת מת לפג lands לפג בבנ בבנ לפג מת אח אחvem

מוצרי שטראוס החשודים כנגועים בסלמונלה (צילום: שטראוס)

לרוב חיידק הסלמונלה הפוגע בבני אדם עלול לעבור בין אנשים דרך צריכה של מים נגועים או מגע עם צואה, והרבה פחות באמצעות מזון. המזונות respo

במידה ונדבקתם בחיידק, תוכלו לאבחן את התחושה באמצעות הסימנים respo. עם כל אלו לא מבהילים אתכם, דעו שלעיתים רחוקות עלולות להתקיים תופעות חמורות יותר כמו אלח דם (ספטיצמיה) שמעמיד את הנשא בסכנת מוות, במיוחד בקרב ילדים.

התפתחות respo כמו כן, די כמות מינימלית של החיידק העומדת על על מנת למצוה את הימני למחלהמת הימני.

על פי נתוני משרד הבריאות, בישראל המחלה מופיעה בעיקר בילדים מגיל 0 עד 5, בזקנים ובאנשים שהמערכת respo. כדי להימנע מהתפשטות החיידק, כדאי למנוע את המגע בין חומר הגלם המזוהם לבין מזון שעבר טיפול בחום המשמיד את החיידקים. למשל, שמירת טמפרטורה נמוכה מ- 5 מעלות צלסיוס מונעת התפתחות חיידקים.


Source: Maariv.co.il – בריאות by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – בריאות by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!