ספרד מאריכה את מגבלות הכניסה לתיירים בחודש נוסף

על פ פ ה ה מש על על פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על על מש מש על מש מש מש מש מש מש מש מש מש מש מש ide

נמל התעופה של מדריד: נוסעים נכנסים. צילום עוזי בכר

בעוד מרבית מדינות respo

“הצו שפורסם על ידי שר הפנים מרחיב את כל ההגבלות הנוכחיות על הגבולות היבשתיים, הימיים והאוויריים של ספרד על פי המלצות מועצת האיחוד האירופי עקב משבר הבריאות שנגרם על ידי נגיף COVID-19 עד ה -15 ביוני 2022, ומחליף את הנוכחי שפג תוקפו ביום ראשון ה-15 במאי”, נכתב בהודעת המשרד.

על פי ההודעה, כל הנוסעים ימשיכו להיות כפופים להנחיות COVID-19:

*כל הנitante הנitante

*תעודת מתחסן בה מצוין כי סיימו חיסון ראשוני באחד מהחיסונים המאושרים, בתשעת החודשים האחרונים או קיבלו זריקת דחף.

*תעודת מחלים שמוכיחה כי החלימו מהנגיף בששת החודשים האחרונים.

* בדיקת PCR או אנטיגן מהירה, שבוצעה 72 שעות או 48 שעות לפני ההגעה למפרד, בהתאמספרה.

מדריד המרהיבה: מזרקה ובניינים טיפוסיים לעיר. צילום עוזי בכר

מנגד, מצי undoנ במשרד הפנים respo נוסעים אלו המגיעים לספרד למטרות תיירות מורשים להיכנס רק אם הם מציגים תעודת מתחסן או מחלים בתוקף.

קבוצות מסוימות של מטיילים מעל גיל 12 הנכללות ברשימת הפטור מותרות גם הן להיכנס ונדרשות להציג תוצאת בדיקת COVID-19 שלילית. Linha

למרות שספרד האריכה את מגבלות הכניסה לתחומה, היא כבר הקלה על חלק מההגבלות המקומיות כאשר ביטלה את דרישת עטיית המסכות ב-20 באפריל 2022. משמעות הדבר היא שמטיילים אינם נדרשים עוד לעטות מסכות במקומות ציבוריים ואירועים שונים.

כתובת מקוצרת לכתבה זו: https://www.ias.co.il?p=125389

Source: IAS by www.ias.co.il.

*The article has been translated based on the content of IAS by www.ias.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!