פלונטר ניהולי בעקבות חזרתו הצפויה של אברכהן לשופרסל

חזרתו הצפויה של מנכ”ל שופרסל הפורש איציק אברכהן לרשת, והפעם בתפקיד יו”ר הדירקטוריון, עלולה ליצור פלונטר ניהולי חסר תקדים בקרב החברות המובילות במשק.

מועמדותו של אברכהן זוכה לתמיכת מספר גופים מוסדי ב לתמ לתמ gas מספר גופ מוסדסד ב ב בiável ב חברות הביט מוסד פנ פנ anas תמיכה בבחירתו צפויה גם גם מצד קרן ספרה.

ועדת respo היום תדון הוועדה ברשימת הדירקטורים ותגבש את הרשימה הסופית.

מינויו של אברכהן ליו”ר שופרסל, אם אכן יקרה, עשוי להוביל לשינויים מרחיקי לכת במפת החברות העסקיות, לא רק בשופרסל אלא בחברת החשמל וגם בקבוצת עזריאלי. יקי ודמני, יו”ר שופרסל שהודח מתפקידו, בחר בעופר בלוך, מנכ”ל חברת החשמל , לתפקיד מנכ”ל הרשת.

  • מטס חיל האוויר 2022: מתי יעברו המטוסים מעליכם?
עופר בלוך (צילום: הדס פרוש פלאש 90)

Linha על respo

בתחילת השנה הוא פרש מעזריאלי לאחר שהבין שיש לו סיכוי סביר להיבחר על ידי ודמני למנכ”ל שופרסל (תפקיד שאליו נבחר כאמור בלוך). קיזלשטיין כבר לא יכול היה לחזור לעזריאלי, אלא כעת כאמור נפתחה עבורו אפשרות להתמנות על ידי אברכהן לתפקיד מנכ”ל שופרסל .

שאלה נוספת היא עתידו הצפוי של בלוך, שעלול להישאר קירח מכאן ומכאן. דירקטוריון חבו חשמל כבר בחר במאיר שפיגלר כמחליפו בתור מנכ”ל, אם כ כ כ כ כ €

יחד עם זאת בחברת החשמל לא שוללים את האפשרות כי בלוך יחזור, אולם הפעם בתפקיד יו”ר הדירקטוריון במקומו של דב בהרב, שפרש בטריקת דלת. אם שרת האנרגיה קארין אלהרר תתעקש על מינויו של בלוך ליו”ר החדש בחברת החשמל התפקיד יהיה שלו.


Source: Maariv.co.il – כלכלה בארץ by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – כלכלה בארץ by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!