“פרפורי גסיסה”: ח”כ מהליכוד חושף אלו גורמים יפילו את הממשלה

הטלטלה בקואליציה: ח”כ מיקי זוהר (הליכוד) התייחס היום (שישי) בתוכניתו של ניסים משעל ב-103FM לסערה הפוליטית. זאת, לאחר הודעת הפרישה של ח”כ זועבי ממרצ אשר גרמה לשינוי מאזן הכוחות בכנסת ולהפיכתה של הממשלה לממשלת מיעוט.

“אני חושב שהממשלה תיפול בקרוב, רואים את התפוררות הקואליציה. כל הניסיונות שלהם לשרוד עוד שבוע או עוד חודש הם פרפורי גסיסה”, אמר ח”כ זוהר בפתח הריאיון, “היום מי שמכריע אם הקואליציה הזו תמשיך או לא זו הרשימה המשותפת, ברגע שהיא תקבל החלטה על הפלת הממשלה זה בדיוק מה שיקרה בתוך דקות ספורות. בנוסף, אני חושב שהמצב הביטחוני הולך ומדרדר וזה צריך להטריד את כולנו, לכן אנחנו רוצים להפיל את הממשלה בהקדם”.

ח”כ מיקי זוהר בוועדה המסדרת (צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת)

“אנחנו נמשיך לאתגר את הממשלה כל שבוע. נכין שוב את הצבעת האי אמון ונהיה מוכנים, וברגע שנזהה אפשרות לרוב בכנסת אנחנו נעביר את ההצעה ונלך לבחירות – אנחנו ערוכים לזה”, הוסיף חבר הכנסת מהליכוד, “אני לא חושב שהממשלה הזו תיפול באמצעות עריקים נוספים . אני חושב שהיא תיפול בעיקר משום שהרשימה המשותפת ורע”ם יחליטו בסופו של יום להפיל אותה”.

“אני חושב שהציבור רואה את הגישה שאנחנו מקבלים מהממשלה הזו, תחושת חוסר המשילות כשהאויב מחוץ מרים ראש ומפגע בנו באופן מטורף. מקווה שהציבור ייתן לנו 61 מנדטים, ואם הוא אכן ייתן אני מבטיח שאנחנו נמשול”, טען ח”כ זוהר.

לאחundo מכן נ ניסים משעל א אותו מדוע לא − ל ל ל לא משל בשנ בשנים respo אם נחזור להנהגת המדינה אני מתכוון לוודא שתהיה גם משילות”.

סייעה בהכנת הכתבה: עדן בן ארי, 103FM


Source: Maariv.co.il – חדשות מהארץ והעולם by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – חדשות מהארץ והעולם by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!