קאמבק מוצלח: נעלי הפלסטיק הביאו איתן משב של רעננות והמון צבע

אם הייתן אומרות לי לפני עשור שנעלי הגומי והפלסטיק יעשו קאמבק, בודאanas כשהן חזרו למחוזותינו לפני מספר שנים בגזרת respo, עוד respo שמד שמדוב שמד בט ע ע עund שנ שמד שמד ע לפנntas כעת מגיע השלב הבא שלהן, והאמת – הוא לא רע בכלל.

אם יצא לכן להסתובב בחנויות נעליים או שאתן מבלות מספיק זמן באינסטגרם, בוודאי שמתן לב שנעלי הפלסטיק בעלות העקב שולטות בכל פינה. איך זה קרה? לא ברור. אבל רק אדגיש שלמרות כל הספקנות, אין ספק שהן הביאו איתן משב של רעננות והמון צבע לחיים המשעממים אופנתית שלנו.

נעלי פלסטיק (צילום: יחצ)
נעלי פלסטיק (צילום: יחצ)נעלי פלסטיק (צילום: יחצ)

מוביל את הטרנד בית respo. הקולקציה עוטרה בהמון צבע, ומכאן זה היה רק ​​עניין של זמן עד שמכאן זה היה רק ​​עניין של זמן עד שהפישצוסטותןאטותןאטותןאטותןאטותןאטותן. בעקבותיהן אנו רואים גל של נעלי פלסטיק בשלל צבעים ועיצובים.

נעלי פלסטיק (צילום: יחצ)נעלי פלסטיק (צילום: יחצ)
נעלי פלסטיק (צילום: יחצ)נעלי פלסטיק (צילום: יחצ)

חלקן בלוק אלגנטי וחלקן בלוק יומיומי, שכיף לנעול. בגזרה האלגנטית אנחנו יכולות לראות דומיננטיות של נעליים שקופות עם עקבים דקים וגבוהים, לצדן יש נוכחות של צבעים דומיננטיים כמו צהוב, ורוד פוקסיה ואפילו ירוק. מי שמחפשת נעליים שיתאימו לה לכל מטרה, יכולה להיות רגועה: המעצבים הוציאו נעליים במגוון עקבים – החל בנעלי גומי שטוחות ועד פלטפורמות גסות. 


Source: Maariv.co.il – אופנה by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – אופנה by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!