7 placených aplikací, které právě teď stáhnete zdarma (18. díl)

  • Přinášíme nový výběr placených aplikací, které jsou teď zdarma
  • Už jste si dlouho nenainstalovali do telefonu nic opravdu zajímavého?
  • Jaké aplikace pro Android para iOS byste v tomto týdnu neměli přehlédnout?

Aplikace


V tomto vlastním seriálu Mobilizujeme.cz se týden co týden věnujeme zajímavým aplikacím, které jsou standardně placené, teď jsou ale na omezenou dobu zdarma. Redakce negarantuje, že aplikace či hry budou zdarma i další dny po vydání článku.


Nejlepší aplikace pro Android, které jsou teď zdarma

Phone Booster Pro – Forçar Parada

Udržovat zařízení s Androidem ve skvělé kondici, por vám zbytečně neklesala výdrž baterie nebo se zařízení nezpomalovalo, není nic jednoduchého. Ovšem aplikace Phone Booster Pro – Force Stop dokáže vyřešit všechny problémy, kvůli kterým váš telefon či tablet zastarává a zpomaluje se. Appku aktuálně seženete zcela zdarma, přitom běžně stojí 240 coroas.

Dock Circle 3D – Pacote de ícones

Tento balíček s více než 5000 ikonkami dokáže výrazným způsobem přepracovat grafiku celého telefonu. Kromě toho obsahuje toké více než 36 pozadí v HD kvalitě, takže si můžete velmi jednoduše přizpůsobit telefon či tablet k obrazu svému.

Dock Circle 3D - Pacote de Ícones

Dock Circle 3D – Pacote de ícones

Movimento da foto

Nepřijde vám škoda, že jsou fotky pouze statické? S aplikací Photo Motion je můžete lehce oživit, a to tím, že u nich přidáte různé pohyblivé efekty. Například můžete přidat déšť nebo rozpohybovat vodopád. Samozřejmě aplikace nedokáže zázraky, ale na některé věci může být super.

Stickman Legends: Guerra das Sombras

Stickman Legends: Shadow War je skvělá akční RPG, kterou právě teď seženete zcela zdarma, takže pokud jste ji ještě nikdy nehráli, určitě nyní vyzkoušejte. Hra na Android má od uživatelů skvělé hodnocení.


Nejlepší aplikace pro iPhone, které jsou teď zdarma

PhotoBot – Selfies automatizadas

Pokud rádi fotíte selfie, pak určitě využijete aplicativo específico PhotoBot. Místo toho, abyste museli pokaždé hledat správný záběr a pak mačkat tlačítko spouště fotoaparátu, tak stačí v této aplikaci nastavit interval automatického focení, například každou sekundu a pak už se starat jenom o svůj. Nastavit si můžete například také prodlevu, než focení začne.

PhotoBot

PhotoBot

Tranquilo

Nechcete se nechat rušit sociálními sítěmi? Nebo snad jinými stránkami, na kterých je otravný obsah? Aplicado Quiet vám umožní nastavit si na seznam takové stránky, na které vás webový prohlížeč Safari prostě nepustí, např. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, apod.

iNavX: navegação marítima

Tahle aplikace asi nebude pro každého, protože iNavX: Marine Navigation je aplikace určena především pro námořníky. Jde nicméně o nejpropracovanější námořní navigaci, se kterou získáte přístup k nejširší sadě námořních mapear um mapa de různých poskytovatelů, včetně: iNavX Professional+ Charts, Blue Latitude, Explorer, Theyr Weather, Waterway Guide a mnoha.

iNavX: navegação marítima

iNavX: navegação marítima


Vídeo Doporučené

(Jedná se o náš redakční kanál, ve kterém spojujeme projekty Mobilizujeme, Elektrickevozy a Inteligentnisvet – doporučujeme proto tento kanál odebírat, ať vám už nic neunikne.)


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!