Alemin Kıralı’nın Ahsen’ı Yağmur Ün evlilik teklifi aldı! Pozları olay oldu


Alemin Kıralı dizisi ile şöhreti yakalayan Yağmur Ün doktor sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Sevgilisinin evlilik teklifini kabul ettikten sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan genç oyuncu, “Önümüzdeki yarım asır eğlenceli olacak” dedi.

Alemin Kıralı dizisinde Ahsen karakteriyle ünlenen ve o dönem çocuk oyuncu olan Yağmur Ün büyüdü ve özel hayatıyla gündem oldu. Yağmur Ün son pozlarından sonra sevgilisiyle dikkat çekti.

Bir süredir doktor Doğaç ile aşk yaşayan 26 yaşındaki güzel oyuncu, sevgilisinden evlilik teklifi aldı. “Evet” cevabını aldıktan sonra Instagram hesabından paylaşım yapan doktor Doğaç, “Aldığım en güzel ‘evet’ idi. Umarım bana bir ömür katlanabilirsin” diyerek eğlenceli bir paylaşım yaptı.

Yağmur Ün ise Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda “Önümüzdeki yarım asır aşırı eğlenceli olacak” notunu düştü.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!