Altair kupuje společnost Gen3D

Společnost Altair získala Gen3D, startup z University of Bath ve Velké Británii. Gen3D je průkopníkem v zavádění metody implicitní geometrie pro popis vysoce komplexních geometrií, jako jsou mřížkové struktury v aditivní výrobě (AM). Tecnologia de Gen3D využívá techniky implícito modelování nové gera k rychlému vytváření složité geometria, která není praktická při použití tradičních přístupů reprezentace hranic (BREP) těles.

To umožňuje navrhovat komponenty jednoduše zadáním funkčních požadavků na díl (zatížení, otvory pro upevnění, ochranné zóny, kanály pro proudění tekutin atd.) Tato technologie navíc automaticky filtruje geometrie komponentů, které by mohly způsobit následné výrobní problémy.

Generativní návrhový nástroj Gen3D umožňuje inženýrům rychle vytvářet složité návrhy a zároveň minimalizovat riziko selhání při tisku. Konstruktéři jej používají pro aplikace, jako je pohlcování energie, přenos tepla, filtrace a další, v odvětvích, jako je letectví, automomový průmysl, výroba, zdravotnictví a energetika.

Tato technologie bude integrována do softwaru Altair Inspire, intuitivní a výkonné rodiny softwarových produktů, která umožňuje návrh založený na simulaci v průběhu celého životního cyklu vývoje výrobku, od konceptu až po realitu. Při použití v rané fázi procesu návrhu umožňuje technologie Inspire vytvářet návrhy zaměřené na výkon i vyrobitelnost a umožňuje svým uživatelům zkoumat, vyvíjet a vyrábět vysoce výkonné výrobky v jediném intuitivním vývojovém prostředí.
Další informace najdete na www.altair.com.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!