Apple, iPhone 14 é feito de graça!


Bu yılın başlarında Çinli tedarikçi BOE’nin, yaklaşmakta olan iPhone 14 serisi için OLED ekran panelleri tedarik etmek üzere Apple ile bir anlaşma yaptığı bildirildi. BOE ekran devresi tasarımını değiştirmeye karar verince Apple da siparişlerini durdurma kararı aldı. Bu sebeple iki markanın anlaşması Mayıs ayına kalmış görünüyordu.

Apple, iPhone 14 é feito de graça!

Şimdi, Güney Koreli caiaque The Elec, Apple’ın örnek BOE ekranlarını yeniden değerlendirdiğini ve büyük ölçekli bir sipariş vermeye devam edebileceğini duyurdu. Konuya yakın kaynaklara göre, BOE Cupertino’dan yeşil ışık alırsa Temmuz ve Ağustos ayları arasında maksimum kapasitede teşhir üretimine başlayacak. Yeni rapor, iPhone 14 e 14 Max için BOE OLED panellerinin kullanılacağını, iPhone 14 Pro serisinin ise bunun yerine Samsung e LG panellerini alacağını belirtiyor.

A Apple yeni iPhone 14 está disponível para você. Teknoloji devi geçtiğimiz yıl iPhone 13 modelini piyasaya sürdüğünde çok fazla iyi yorum almamıştı. 12 serisinden pek farklı olduğu düşünülmeyen 13 serisi eleştirilerle karşılaştı. Ardından şirket bu durumu değiştirecek adımlar atmaya yöneldi diyebiliriz. iPhone 14 tasarımında 13’e kıyasla farklılıklar sunması beklenen teknoloji devi bu sonbaharda yeni iPhone serisin çentiksiz bir tasarım ile sunacak. Siz yeni iPhone serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize belirtmeyi unutmayın.


Source: Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com.

*The article has been translated based on the content of Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!