Aynur Aydın: Bizden dünya starı çıkmaz!


Aynur Aydın, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Normalleştiremediklerimizden Misiniz?’ serisinin konuğu oldu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan 36 yaşındaki şarkıcı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra sivri dili söylemleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık magazin gündemine gelen Aynur Aydın, doğup büyüdüğü Almanya’dan 2011 yılında Türkiye’ye geliş hikayesini, Armağan Çağlayan’ın programında şöyle anlattı:

“Biraz romantik bir düşüncem vardı, topraklarıma geri dönmek gibi. Çocukken Türk olduğum için hep ötekileştirildim. ‘Özüme dönersem daha mutlu olurum’ diye düşündüm. O zamanlar yaptığım müzik Türkiye’de çok üretilmiyordu. Aklımda burada başlayıp, dünya starı olmak vardı. Türkiye’ den dünya starı çıkarmadık, çıkaracağımızı da düşünmüyorum. Belki marjinal bir gruptan çıkar alternatif müzik yapan birileinden. Mabel Matiz gibi. Pop dünyamızda zor. Bizim her şeyimiz onların kötü versiyonu.”

“BİZ NE KÖTÜLERİ SEVDİK”

Ünlü şarkıcı, “Sevgilinizden ayrıldınız ve daha iyisini bulamadınız. Ona geri döner misiniz?” sorusuna, “Biz ne kötüleri sevdik. İnsanoğlunda illa çift olma baskısı var. Yalnız olmaktan korkmam” yanıtını verdi.

“20’Lİ YAŞLAR ÇOK ZORMUŞ”

İlk albümünü 2011’de yayınlayan Aynur Aydın, sevgilisinin telefonuna gizlice bakmanın normal olmadığını söyledi: Telefona bakmak çok saygısızca. Eski sevgililerime çok yaptım ama belli bir yaştan sonra olgunluğa eriştim. Yaşlanmak güzel bir şeymiş, 20’li yaşlar çok zormuş. İnsanların bize dayattığı şekilde yaşamak istiyorsunuz.

“SEVGİLİME ÇIPLAK FOTOĞRAF GÖNDERMEDİM”

Ünlü isim, sevgiliye çıplak fotoğraf göndermenin normal olacağını da dile getirdi. Aynur Aydın, “Ben hiç yapmadım. Korktuğumdan, başıma bir şey gelmesin diye. Çevremde yapan çok” şeklinde konuştu.

“ASLA EVLENMEYECEĞİM”

36 yaşındaki güzel, geçtiğimiz yıl özel hayatı hakkında yaptığı açıklamayla gündeme gelmişti: Sosyal medyadan çok fazla evlenme teklifi alıyorum. Duygusuz bir kadın değilim ama asla evlenmeyeceğimi düşünüyorum. Evlenme kararı alabilmem için çok farklı hissetmem lazım. Bakalım, yaşayıp göreceğiz.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!