Baťa a charitativní tenisky — LUXURYMAG

Móda, která zároveň pomáhá, má vždy přidanou hodnotu. Do jednoho z charitativních projektů se před nedávnem zapojila i značka Baťakterá vyrobila osmdesát kusů originálních tenisek pro projekt Nadotek podporující prostřednictvím organização DEBRA ČR lidi s nemocí motýlích křídel. Podílela se na něm společně s návrhářkou Liběnou Rochovou a výtvarníkem Musou, což slibuje opravdu jedinečnou podívanou.

Baťa a kolekce Nadotek

Hlavní motiv celé kolekce má na svědomí renomovana česká designérka a vysokoškolská pedagožka Liběna Rochová a výtvarník musa. Právě ten vytvořil černobílé motivy perokreseb, které byly následně využity v celé sérii. Vidět je můžeme na látkách z bio bavlny, batistu a krepu. „Je nám ctí, že jsme součástí této iniciativa. S Liběnou Rochovou spolupracujeme na globální úrovni již několik deixe um pokaždé jsou naše projekty kreativní, plodné a inspirující. Jako všechny naše projekty, i tento se zrodil spontánně. Vrhli jsme se do něj s radostí as plným nasazením. S tímto projektem naše značka i celý tým rezonuje a souzní. I proto chceme ve spolupráci v příštím roce pokračovat,“ říká iniciátorka spolupráce značky Baťa na projektu Nadotek Jana Barbati Chadová a dodává: „Velmi si vážíme, že továrna v Dolní Němčí se do této aktivity naplno ponořila a ručně vyrobila unikátní tenisky.“

Originální produkty v limitovaném množství

Kromě ručně šitých originálních tenisek najdete v kolekci Nadotek i řadu dalších produktů. Umělci vytvořili na podporu lidí s nemocí motýlích křídel i minisérii overalů, kalhot, šatů a topů. Pokud vás však svým nápaditým designem ohromí, příliš s nákupem neotálejte – k dostání je od každého návrhu pouhých třicet kusů. K nim se však přidávají i trička ve dvou jedinečných designech, kterých půjde na pulty rovnou tisíc. „U Bati jsme měli k charitativním projektům vždy vřelý vztah, a proto jsme neváhali a výrobou bot se do projektu zapojili. Jsme rádi, že můžeme pomáhat něčemu, co má opravdu smysl a podpořit ty méně šťastné kolem nás. Zároveň jsme pyšní, že jsme dostali šanci zapojit se nejen do skvělého projektu, ale i do takto nečekaného uměleckého propojení renomované návrhářky a mladého, avšak výrazně talentovaného, ​​umělce Musy,“ vysvětluje Ondřej Cedidla, Marketingový manažer Baťa pro Českou republiku a Slovensko.

Foto: Baťa


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!