Budoucnost je teď, staříku! Podívejte se na upravený Cyberpunk 2077 s létajícími auty


Cyberpunk 2077 nám docela hezky zraje, spolu s update se množí i mody.

Při vydání byl Cyberpunk tak trochu zklamání a rozčarování. Hromada bugů, mizerný výkon, prapodivné chování AI, na konzolích prakticky nehratelné a tak dále. Ale, autoři samozřejmě nehodili klávesnice do žita a pořád své dílko vylepšují a stejně tak i neúnavní modifikátoři. Modů pro Cyberpunk 2077 je už escória 3000 a jeden takový přímo zapadá do nemilosrdného světa budoucnosti.

Letající káry! Zpracování je úplně skvělé, autu se otočí kola a vystřelí trysky. Ozve se libové bzučení pohodnu (antigrav nebo obyč trysky? Kdo ví) a můžete se vydat na ničím neomezený průzkum. Youtube kanál Digital Dreams používá ještě Reshade a mody pro četnost NPC a zobrazení vzdálených detailů (LOD). Výsledkem je báječná futuristická podívaná, hlavně když para pilotar napálí hned na začátku do veřejného osvětlení. Létání v autě asi vyžaduje trochu cviku.

zdroj: Sonhos digitais


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!