Chris Evans, telefone iPhone 6s değiştirdiği duyurdu

Kaptan América rolü ile bilinen Chris Evans, bugün uzun zamandır kullandığı iPhone 6s akıllı telefon modelini değiştirdiği açıkladı.

Kimse seu yeni çıkan iPhone modelini satın almak zorunda değil. Eğer bir telefon beklentilerinizi karşılıyorsa, seu yıl yeni bir cihaza geçmek şart değil. Bunun en son örneklerinden birisi Kaptan América rolü ile bilinen Chris Evans velho. Dunyaca ünlü oyuncu bugüne kadar şaşırtıcı şekilde 2015 yılında çıkan iPhone 6s modelini kullanıyordu. Her yıl milyonlarca dolar para kazanan birisinin 2022 yılında halen iPhone 6s kullanması elbette herkese çok garip geliyor. Bu konuda buradaki paylaşımı yapan Evans, paylaşıma “RIP iPhone 6s. Güzel bir birlikteliğimiz oldu. Taşıdığın Home butonunu özleyeceğim. Akşamları yaşadığımız şarj savaşlarını ise özlemeyeceğim. Aynı zamanda grenli fotoğraflarını da. Ayrıca bir anda yüzde 100’den yüzde 15’e düşen pilini ve kapanmalarını da…” yazdi.

iPhone 6s’ten iPhone 13 serisinden güncel bir modele geçen Evans’ın telefone deneyimi elbette çok ciddi şekilde değişecek. Çok ama çok daha kaliteli bir ekrana, güçlü pil ömrüne, kamera sistemine ve hepsinden önemlisi Face ID yüz tanıma sistemine geçecek Chris Evanstamamen kaydırma hareketlerine dayalı yeni nesil arayüze alışma konusunda bir süre zorluk yaşayacak.

Kaçıranlar için eylül ayında yapılacak Maçã etkinliğinde karşımıza 6,1 inç OLED ekranlı iPhone 146,7 inç OLED ekranlı 14 Máx.6,1 inç 120 Hz OLED ekranlı iPhone 14Pro ve 6,7 inç 120 Hz OLED ekrana sahip 14 Pro Max modelleri çıkacak. Dikkat çeken telefonlar hakkında ortaya çıkan son bilgilere direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Chris Evans v yeni iPhone’u yanında bu da ilginizi çekebilir: Estúdio Apple Mac ve Exibição do estúdio


Source: Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr.

*The article has been translated based on the content of Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!