Čo všetko už vieme o pripravovaných smart hodinkách?

Od predstavenia novej generácie smart hodiniek Samsung Galaxy Watch 5 nás síce delí ešte niekoľko mesiacov, ale už dnes o nich máme nejaké informácie. Portal AndroidPolice zhrnul všetko, čo už o nich vieme.

Galaxy Watch 5 možno dostanú snímač teploty

Obtenha informações sobre o Galaxy Watch 5 začali kolovať už koncom zimy. V marci sme sa dozvedeli, že hodinky umožnia po vzore Fitbit Sense snímať teplotu používateľa. Táto funkcia por mohla pomôcť aj so sledovaním spánku a menštruačného cyklu. Tuto informáciu však nedávno spochybnil výskumník Ming-chi Kuo.

Kuo tvrdí, že kvôli problémom so softvérom nebola podobná technológia integrovaná v siedmej generácii konkurenčných Apple Watch a Samsung údajne čelí podobným prekážkam. Problém spočíva vo vytváranív na presný prevod teploty pokožky naz teplotu používateľa.. Stále je však možné, že Samsung náj riešenie a Galaxy Watch 5 budú tento snímač obsahovať.

Väčšie batérie predlžia výdrž o pár hodín

Asi najväčším vylepšením v ďalšej generácii Galaxy Watch z pohľadu hardvéru por mala byť väčšia batéria. Podľa niekoľkých únikov z aprila budú 40-milimetrove Galaxy Watch 5 dodávané s 276 mAh bateria, você também pode 12 % viac ako 247 mAh článok v podobnej veľkosti Galaxy Watch 4.

Relógio Samsung Galaxy 4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Aj 44-milimetrový modelo por mal zaznamenať podobný nárast kapacity batérie. A približne ou 10%, z 361 mAh v Galaxy Watch4 na 397 mAh v Galaxy Watch 5. Samsung pri Galaxy Watch 4 inzeroval 48-hodinovú výdrž bateria, čo sa hlavne pri menšej veľkosti nie vždy podarilo dosiahnuť. Zväčšenie batérie por však mohlo ďalšej generácii pridať pár hodín výdrže navyše.

Samsung Galaxy Watch 5 prídu na trh v troch verziách

Galaxy Watch 5 sú tiež zjavne vyvíjané pod kódovým označením Heart. Podľa únikov existe verzia Heart-S (modelo SM-R90x), Heart-L (modelo SM-R91x) e também verzia Heart-Pro (SM-R92x). Tento três modelos por údajne mal porť vydaný ako Galaxy Watch 5 Pro, mas também não é oficial, levado por um mohol predávať ako Galaxy Watch 5 Ultra.

Jediným známym detailom, ktorý máme o tomto údajnom modeli vyššej categorie, je, že bude mať obrovskú batériu s kapacitou 572 mAh. To je takmer o 60 % viac než najväčšia kapacita minulej generácie hodiniek. Väčšia batéria sa pravdepodobne prejaví aj na väčšej veľkosti tela hodiniek.

Você tem um novo smartphone, preto e branco, e Samsung tem um novo Galaxy Watch 5 Classic. Fanúšikovia značky tak pravdepodobne môžu zabudnúť na otočný hardvérový prstenec, ktorým sa dalo navigovať v systéme hodiniek. Stále je tu však malá šanca, že vynechanie označenia “Classic” nebude znamenať stratu prstenca.


Source: MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk.

*The article has been translated based on the content of MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!