colete Nike Tech Pack pro jaro 2019 — LUXURYMAG

Zběžný pohled na nejnovější Nike Tech Pack kolekci odhalí už předem známé kousky a take pár novinek.

Jsou tu bundy a kalhoty, které zahřejí díky modernímu použití fleecu a vlny a také něco určené k vrstvení – podprsenky, crop topy, legíny a další. Vývoj oblíbených návrhů v kolekci je přikývnutím budoucnosti oděvního designu v Nike, kde se snoubí inovativnost a progresivní filozofie.

„Co se týká oblečení máme v Nike silnou vizi: vest odvětví směrem, kde inovace pomáhají atletům být lepší a posouvat hranice i styl,“ říká Kurt Parker, víceprezident designu oděvů v Nike. „Skrze nové technologie výroby a použití nových materiálů posouváme oděvní design kupředu – vše je navrženo s důrazem na pohyb a užitnost.“

Tentokrát designéři nakombinovali nový waffle úplet uma vlněné funkční materiály, které vyvinuli contra Nike Sport Research laboratoři v průběhu mnoha let mapováním pohybu světových atletů. Tento proces vedl k možnosti představit novou vylepšenou kolekci Nike Tech Pack pro jaro 2019 – pružnější a víceúčelový balíčekkterý nabízí oblečení pro cvičení v různých venkovních podminkách.

Nač se můžete těšit?

K mání je toho hodně, mezi novinkami musíme ale zmínit:

Nike Dri-FIT Flex é um tênis de corrida leve, mas não há nada de novo Nike Pro 3/4 de tênis.  Anebo né.Nike Dri-FIT Flex é um tênis de corrida leve, mas não há nada de novo Nike Pro 3/4 de tênis. Anebo né.
Metallická nebo tónovaná tkaná bunda Nike Sportswear Tech Pack je oboustraná.  Você pode obter o seguinte: Flyknit Indy Bra, Nike Run Tech Pack Knit é um punčocháče.Metallická nebo tónovaná tkaná bunda Nike Sportswear Tech Pack je oboustraná. Você pode obter o seguinte: Flyknit Indy Bra, Nike Run Tech Pack Knit é um punčocháče.
Tkaný Nike Sportswear Tech Pack Top s dlouhým rukávem má v sobě zakomponované zipy na unikátních mistech.  Pegue no snímku: Nike Dri-FIT Flex Pánské tréninkové šortky.Tkaný Nike Sportswear Tech Pack Top s dlouhým rukávem má v sobě zakomponované zipy na unikátních mistech. Pegue no snímku: Nike Dri-FIT Flex Pánské tréninkové šortky.
Zůstaňte v teple nebo větrejte díky bočním zipům na Nike Sportswear Tech Pack dámské mikině a Nike Sportswear Tech Pack fleecových kalhotách.Zůstaňte v teple nebo větrejte díky bočním zipům na Nike Sportswear Tech Pack dámské mikině a Nike Sportswear Tech Pack fleecových kalhotách.
Vnější plášť voděodolného Dri-FIT Sphere Transform běžeckého topu lze sbalit do přední kapsy.  Adquira agora: Nike Tech Pack 2 v 1 Shorts de corrida.Vnější plášť voděodolného Dri-FIT Sphere Transform běžeckého topu lze sbalit do přední kapsy. Adquira agora: Nike Tech Pack 2 v 1 Shorts de corrida.

Limitovaná edice kolekce Nike Tech Pack 2019 je k dispozici ode dneška 20. prosince 2018.

Zdroj foto: Nike


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!