Divokou kartu pro plochodrážní Grand Prix v Praze získal opět Kvěch


Atualizar: 10.05.2022 11:32

Praha – Divokou kartu pro plochodrážní Grand Prix České republiky v Praze získal stejně jako před rokem Jan Kvěch. Elitní domácí jezdec se představí s krajany Danielem Klímou a Petrem Chlupáčem iv závodu Speedway Grand Prix 2, jak je nově nazvaná série mistrovství světa do 21 let. Přední světoví plochodrážní jezdci se na Markétě představí 27. a 28. května.

“Divoká karta pro Honzu byla jasná volba. Patří mezi naše nejlepší jezdce a je nejperspektivnějším českým talentem pro permanentní účast ve světovém šampionátu. Loni i ukázal, že na to má a věřím, že letos bude sahat po finále,” uvedl prezident Autoklubu České republiky Jan Šťovíček.

Před rokem Kvěch získal v závodech mistrovství světa nejprve čtyři body a skončit třináctý, druhý den obsadil s třemi body čtrnáctou pozici.


Source: České noviny – sport by www.ceskenoviny.cz.

*The article has been translated based on the content of České noviny – sport by www.ceskenoviny.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!