DJI Mini 3 Pro drone modeli için kutu açma videosu dahi sızdırıldı

DJI, yakında karşımıza yukarıda gördüğünüz DJI Mini 3 Pro ile çıkacak. Bu model için tanıtım öncesi her şey ortaya saçıldı.

10 de maio tarihinde resmi olarak lanse edileceği açıklanan DJI Mini 3 Pro için daha önce de bazı sızıntılar yapılmıştı. Bugün ise direkt olarak modelin kutu açma videosu yayınlandı. Drone’u erkenden ele geçiren birisi tarafından çekilen yukarıdaki modelo de vídeo haricinde için yeni görseller de geldi. Bu görsellerden birisinde drone için sunulan kumandalı paket içeriği karşımıza çıkıyor. Tasarımsal olarak büyük bir sürpriz oluşturmayan drone, katlanabilir yapıda ve taşınabilir bir seçenek konumunda bulunuyor. Buna karşın firmanın en ufak drone’u olmayacak Mini3Pro, yapılan eski teknik sızıntılara göre 48 megapiksel çözünürlüğünde bir kameraya sahip. Görüntü sabitleme özelliğine sahip olan bu kamera, söylendiği kadarıyla 24 mm odak uzaklığına, 1/1.3 inç sensöre ve F1.7 diyafram değerlerine sahip. Firmanın gelişmiş otomatik uçuş ve kaza önleme sistemleriyle donatılan Mini3Pro, bazı tahminlere göre yaklaşık 1.000 dolar fiyat ile satılacak.

Herkese hitap etmeyen bir seçenek olan Mini3Pro,halen sadece tek bir renkte kendisini gösteriyor ve söylendiği kadarıyla normal pil ile 32 diasbüyük pil seçeneğiyle ise 47 dias havada kalabiliyor. Drone’un tamamen şarj edilmesi ise ufak pil ile 64 dakika kadar sürüyor.

Modelo de drone Mini 3 Pro, tanıtıldıktan sonra Türkiye’de de satılacak seçenekler arasında yer aliyor. Drone pazarı eski popülerliğinden çok uzakta olmasına halen bu ürünlere ilgi gösteren bir kitle bulunuyor.

DJI Mini 3 Pro Yaninda bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın


Source: Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr.

*The article has been translated based on the content of Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!