Dostupný herní stroj Poco F4 5G je za rohem. Co můžeme očekávat?

  • Již brzy mezi nás dorazí velmi zajímavá novinka od značky Poco
  • Bude se jednat o herní telefon nižší kategorie
  • Poco F4 5G zaujme jak displejem, tak vysokým výkonem

Takto bude nové Poco F4 5G vypadat

Firme Poco, jenž spadá pod Xiaomi, se vstup do herních vod prostřednictvím modelu F3 GT z loňského roku, opravdu vydařil. A povedený je i jeho nástupce v podobě variante Poco F4 GT (recente). V rámci této řady se již brzy dočkáme dalšího modelu, který bude takovým herním telefonem pro méně náročné.

Poco F4 5G se hlásí ou slovo

Tato novinka se bude jmenovat jednoduše Poco F4 5G a dle označení je jasné, že se mezi nás chystá vstoupit níže postavený sourozenec specifikace GT. Výrobce začíná tuto novinku poměrně dost promovat a nyní jsme se konečně dočkali oficiálního data premiéry, která je už opravdu za rohem.

Než se na něj ale podíváme, trochu si tuto očekávanou novinku shrneme a podíváme se, na co se můžeme těšit. Telefon jako takový bude z velké části vycházet z již představeného modelu K40S od sesterského Redmi, a to včetně designu postaveného na plochých rámečcích a obdélníkovém fotomodulu s trojicí snímačů.

Poco F4 5G

Hlavní prvky nového Poca F4 5G


Čtěte takeé: Poco C40 je (ne)oficiálně venku! Známe design i podrobné specifikace


Hardware, který potěší

Poco F4 5G zapadne do kategorie dostupných herních telefonů a to znamená, že bude muset nabídnout minimálně nadprůměrný výkon. A para nebude, díky Snapdragonu 870, sebemenší problema. O telefone pode ser usado com o LiquidCool 2.0 para receber 12 GB de RAM (+ 256 GB de ROM tipo UFS 3.1).

Skvěle vypadá i displej s úhlopříčkou 6,67 palce, FullHD+ rozlišením, podporou HDR10+ a frekvencí 120 Hz. Hlavní fotoaparát pak nabídne rozlišení 64 + 8 + 2 Mpx a doplní ho optická estabilizace obrazu, což určitě potěší. O bateri se prozatím nic neví, ale předpokládá se nasazení 4 500mAh akumulátoru v kombinaci s 67W nabíjením.

Kdy se dočkáme?

Jak jsme zmínili výše, Poco oficiálně potvrdilo datum premiéry modelu F4 5G a Den D byl stanoven na 23. června. Představení proběhne formou online streamu (ke shlédnutí bude na tomto odkazu) dez bude spuštěn ve 14:00 našeho času.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!