Elvira rozšiřuje své portfolio o 3D skenery Scantech

Elvira zahajuje distribuci světového výrobce 3D skenerů Scantech. Špičková technologie 3D skenování zahrnuje vysoce přesné ruční skenery s velkým záběrem pro skenování s mimořádnou přesností a detailem, a i pro velkoobjemové modely. Scantech je výrobcem 3D skenerů s metrologickými, fotogrammetrickými funkcemi s integrací infračervených a modrých laserových paprsků a dalším příslušenstvím jako jsou dotykové sondy pro měření hlubokých děr a nerovností povrchu.

Nabízí velmi rychlé a přesné 3D skenování objektů v rozměrech 10 ma více.

Scantech je jeden z největších světových výrobců ručních 3D skenerů, který konkuruje špičce tohoto oboru. Produto Scantech doplňují současnou nabídku 3D skenerů Elviry, kam patří mj. Evatronix a Revopoint. V showroomu 3D technologií, jedním z největších v ČR, může Elvira nyní předvést velmi širokou škálu 3D skenerů. Již v tuto chvíli eviduje zvýšený zájem o cenově dostupný model iReal 2E.

Barevný ruční 3D skener iReal 2E vyniká hloubkou ostrosti, velkým skenovacím rozsahem, mimořádně výkonnými funkcemi algoritmů pro rychlé snímáním textur a přesných detailů. Byl speciálně navržen pro skenování středně velkých a velkých objektů a 3D skenování lidského těla. Využívá strukturované světlo VCSEL, díky kterému je skenování pohodlné a bezpečné pro oči. Precizně zachycuje textura a geometria i bez nutnosti použití zarovnávacích značek. Pomocí kombinovaného zarovnávacího režimu rychle a jednoduše skenuje v každé situaci prakticky jakýkoli objekt. Skener je určen jak pro praci v technických oborech, tak i v medicínských nebo uměleckých.

Více o této novince a dalších produktech Scantech lze získat na této webové strance.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!