Ethereum 2022’nin sonunda 5.700 doları görecek!


Ethereum (ETH), DeFi varlık ticaretinin şu anki değerinden neredeyse üç kat daha az olmasına rağmen, 6.800 doları aşma ve bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetme yolunda ilerliyor.

Kripto para birimi uzmanları, Ethereum’u yaklaşan Merge öncesinde fiyat potansiyelini analiz ederek inceledi ve Finder tarafından 4 Mayıs’ta yayınlanan 36 fintech uzmanının katıldığı bir ankete göre dijital varlığın geleceği parlak görünüyor.

İddia: Ethereum 2022’nin sonunda 5.700 doları görecek!

Finder’ın fintech ve kripto para birimi uzmanlarından oluşan panelinin fikir birliği, Ethereum’un 2022’de ortalama 6.872 dolara ulaşacağını ve yıl sonuna kadar 5.783 dolara düşmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.900 dolardan yaklaşık 2.000 dolar fazla olacağını tahmin ediyor.

ETH fiyat tahmini 2022. Kaynak: Finder

Ethereum fiyatını etkilemek için birleştirme

Thomson Reuters’de teknoloji uzmanı ve fütürist olan Joseph Raczynski, Ethereum’un yıl sonu değeri için daha olumlu tahminlerden birine sahipti ve yıl sonuna kadar 8.000 dolara ulaşacağını ve “Birleşme”nin önemli bir yere sahip olacağını tahmin ettiğini şu sözlerle ifade etti;

“Ethereum’a yükseltme olan Merge, bu yaz gerçekleşecek. Bunun belirteç üzerinde patlayıcı bir etkisi olabilir. İnsanlar yıllardır bunu bekliyor. Çok daha güvenli, %99 daha enerji verimli ve deflasyonist olmalıdır. Bu, lider bir blok zinciri olarak potansiyelin üçlüsü değilse, ne olacağını bilmiyorum.”

Fütürist değerlendirmesinde yalnız değil, ankete katılanların %35’i ETH’nin deflasyon mekanizmasının Birleşmeden sonra piyasa üzerinde en faydalı etkiye sahip olacağını belirtiyor.

Buna karşılık, %29’u ETH’nin düşük enerji kullanımının fiyatlandırma üzerinde en fazla etkiye sahip olacağına inanırken, %16’sı ETH’nin saniyede daha fazla işlem yapmasının en büyük etkiye sahip olacağına.

CoinJar’ın CEO’su Asher Tan da aynı şekilde ETH’nin geleceğine güveniyor ve 2030 yılına kadar 35.000 dolara patlamadan önce tokenin bu yıl 8.500 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

ETH Birleştirme. Caiaque: Localizador

Yasal Uyari: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risco altındadır.


Source: Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com.

*The article has been translated based on the content of Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!