Galaxy Z Fold 4 com renderização. Bude para misturar předchůdce um vlajky S22 Ultra

  • Quer saber mais sobre o Galaxy Z Fold 4 od Samsungu?
  • Měla por dorazit někdy koncem prázdnin, takže se již pomalu blíží
  • Známý informator nyní dorazil s prvními snímky a několika podrobnostmi

Takto por měl, dle prvních renderů, vypadat Galaxy z Fold 4

Nová generace skládacího telefonu Galaxy Z Fold s pořadovým číslem 4 určitě patří mezi nejočekávanější telefony tohoto roku. Žádná zásadní revoluce se nečeká, ostatně, tato řada se stala jakousi revolucí už ve své první generaci a očekává se spíše větší či menší vylepšení na různých frontách. Co por tedy měl Fold 4 nabídnout?

Design Samsungu Galaxy Z Fold 4 ve znamení lehčích retuší

S prvními renderização této očekávané novinky dorazil známý informator Ben Geskin, který se v tomto ohledu většinou moc nemýlí. Pokud bude nový Fold vypadat opravdu takto, jeho vzhled bude silně inspirovaný předchozí generací, ale objeví se v něm i prvky z aktuální řady Galaxy S22. Na mysli máme fotoaparát, který je velmi podobný tomu na vlajce Galaxy S22 Ultra.

Jednotlivé objektivy totiž nejsou umístěny v modulu, nýbrž jsou samostatně zapuštěny do šasi, ze kterého poměrně výrazně vyčnívají. Rámeček bude opět hliníkový a je víceméně jistotou, že se i letos dočkáme zvýšené odolnosti IPX8. Dobrou zprávou je, že nový Dobrado por měl být s rozměry 155 × 130 × 7,1 mm o něco menší než předchůdce – dez měří 158,2 × 128,1 × 6,4 mm.

Samsung Galaxy Z Dobra 4

Displeje budou stejné jako u předchůdce, ale s lehce pozměněným poměrem stran


Čtěte takeé: Připravovaná skládačka Galaxy Z Fold 4 bude mit trochu jiný tvar než předchůdce


Na co se můžeme těšit?

Jak uvádí servidor Smartprix, kromě renderů jsme se dočkali také prvních specifikací, které poodhalují něco z hardwaru. Úhlopříčky obou displejů zůstanou stejné, jako u aktuálního proveení, ale dostanou trochu jiný poměr stran. Měli bychom se tedy dočkat 6,2palcového venkovního a 7,6palcového vnitřního panelu. Použití AMOLED tecnologia nikoho nepřekvapí, stejně tak jako vysoká frekvence 120 Hz. Očekáváme i nativní podporu dotykového pera.

Je velmi pravděpodobné, že vnitřní displej dostane novou generaci selfie kamerky integrované přímo do panelu a doufáme, že se dočkáme vyššího rozlišení (4 Mpx u Dobra 3 jsou misérie). Co se procesoru týče, hlavním aspirantem je Snapdragonu 8 Gen 1 (možná i nadcházející verze Plus) a dá se předpokládat také dílčí vylepšení fotoaparátu. Třeba lepší optický zoom por určitě nebyl od věci.

Kdy Galaxy Z Fold 4 é bom?

Tato skládačka sice ještě vyloženě za rohem není, ale poměrně kvapem se blíží. Samsung por ji měl představit koncem srpna či v září, což je, již od dob první generace v roce 2019, tradiční časový horizont premiéry jak řady Fold, tak véčkového Flipu. Dá se předpokládat, že s blížícím se datem premiéry budou úniky sílit a brzy se toho dozvíme vic.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!