Hepsiburada’dan 10.000 Çocuğu Gülümseten Projeto: “Bir Gülüş Yeter”


Projetos “Bir Gülüş Yeter” 23 de Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başlatan Hepsiburada, Ramazan Bayramı’nda da Türkiye’nin dört bir yanındaki çocukları sevindirmeyi hedefledi. Hepsiburada’nın ihtiyaç sahipleriyle sosyal sorumluluk ve gönüllülük bağlamında Kisi ya da kuruluşları bir araya getiren plataforma on-line ‘İhtiyaç Haritası’ Projesi iş birliğiyle Hayata geçirdiği ‘Bir Gülüş Yeter’, Ramazan Bayramı’nda Türkiye’nin 34 ilindeki 44 ilçede bulunan 47 okula ulaşarak 10.000 adet kitap ve oyuncağı çocuklarla buluşturuyor.

Hepsiburada’nın ‘Bir Gülüş Yeter’ Projesi dahilinde çocuklara hediye ettiği kitaplar arasında Mustafa Kemal Atatürk serisinin Yani sıra Tom Sawyer, Küçük Prens, Denizler altinda 20 bin Fersah gibi dünya çocuk edebiyatının Seçkin ve klasik eserleri ile çocukların kişisel ve zihinsel gelişimlerini destekleyici, Sanata ve müziğe yönlendirici oyun setleri ve oyuncaklar yer aliyor.


Source: Dünya Gazetesi by www.dunya.com.

*The article has been translated based on the content of Dünya Gazetesi by www.dunya.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!