Honra Jogue 30 gümbür gümbür geliyor! İlk detaylar geldi


Honrageçen Aralık ayında Çin’de Play 30 Plus‘ı tanıttı ve yakında Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) tarafından onaylanan vanilya versiyonunu duyurabilir. Jogo de Honra 30 (VNE-ANOO), 2.2GHz okta-çekirdekli islemci, 6.51″ HD+ TFT ekran ve 4.900 mAh capacidade nominal bir pil dahil olmak üzere çoğu özelliği ile Çin sertifika otoritesinin web sitesinde listelendi.

Honra Jogue 30 gümbür gümbür geliyor!

Dört RAM (4/6/8/12GB) e üç depolama (64/128/256GB) seçeneğine sahip olan akıllı telefon, microSD kart ile 512GB’a kadar depolama genişletmeyi de destekliyor. Honor Play 30’un arka tarafında 13MP e 5MP tem uma câmera kurulumu bulunuyor e uma câmera selfie çözünürlüğü bilinmiyor.

Jogo de Honra 30, 5G ağlarını e 10W şarjı destekliyor ve mavi, siyah, gümüş ve altın renklerde geliyor. Cihaz 8,68 mm kalınlığında e 194 gramas ağırlığında olacak. MIIT listesi Honor Play 30’un resimlerini içermiyor, bu yüzden neye benzediğini bilmiyoruz, ancak Honor’un akıllı telefonun tasarımını ve birkaç özelliği onaylayarak promosyon kampanyasını başlatması çok uzun sürmeyecektir.

Cihaz kutudan çıktığı haliyle Android 11, Magic UI 5.0 çalıştıracak. Henüz cihaz hakkında bilinenler veya görsel detayları tam olarak sızdırılmadı. Ancak çok yakın zamanda marka yeni cihazı hakkında detayları paylaşacaktır.


Source: Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com.

*The article has been translated based on the content of Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!