Horkovzdušná fritéza na řízky i na hranolky! Tahle je teď v dechberoucí slevě

  • Kdo por si rád nepochutnal na křupavém kuřeti nebo hranolkách?
  • K přípravě takového jídla je však zapotřebí hodně oleje pro smažení
  • Anebo horkovzdušná fritéza nové generace, jako tahle od značky Liven

Horkovzdušná fritéza Liven

Jak udělat dobré smažené jídlo, ale bez nutnosti plácat na para polovinu lahve oleje? Odpovědí může být horkovzdušná trouba, jedna z ikon produktů pro zdravý životní styl současnosti. Za povšimnutí pak určitě stojí Fritadeira de ar livre de óleo Liven G-5.

Horkovzdušná fritéza do vaší kuchyně

Jak takové nové fritézy fungují? S absolutním minimem oleje opečou vámi zvolenou potravinu horkým vzduchem. Nemusíte se tak starat o přesmažený olej a jídlo z těchto kuchyňských přístrojů je chutné a není máčeno v litrech oleje, jako je tomu u běžných fritéz. Ruku na srdce, ty letěly hlavně na konci 90. let.

Zmíněna horkovzdušná fritéza Liven G-5 Fritadeira sem óleo umí „smažit“ při teplotě 80 až 200 ° C a nabízí i jednoduché ovládání. Skládá se prakticky jen z fritézy samotné (rozměry 28,1 × 23 × 29 centimetrů a hmotnost 3 quilogramas) a vyjímatelného košíku, který je zároveň jednoduše omyvatelný.

A pak jsou tu recepty, ergo co všechno můžete v horkovzdušné fritéze Liven uvařit, usmažit nebo ufritovat. Výrobce slibuje přípravu brambor, hranolek, různých druhů masa, ale třeba i zeleninu, krevety nebo pečení muffinů a dalších sladkých zákusků.

Horkovzdušná fritéza Liven

Horkovzdušná fritéza Liven v akci na e-shopu Cafago

Dechberoucí sleva na fritézu Liven

Za kuchyňský horkovzdušný friťák Liven nezaplatíte mnoho peněz. Zahraniční e-shop Cafago jej aktuálně s boží slevou 72% ocenil na 1 778 korun včetně DPH, respectivamente 67,99 eur.

V ceně je i doprava, která díky dodávce z německého skladu trvá maximálně 5 pracovních dní. Inzerovaná sleva platí jen do konce měsíce listopadu, pokud tak skutečně máte zájem, rozhodně nemeškejte.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!