Huawei Mate 10 EMUI 12 Güncellemesi Aldı

Huawei, geride bıraktığımız aylarda Huawei Mate 10 Pro eu EMUI 12 beta testlerine başlamıştı. Henüz Mate 10 Pro için test süreci devam ederken, Huawei cephesinden sürpriz bir güncelleme hamlesi geldi. Şirket, geride bıraktığımız saatlerde serinin ortanca modeli olan Mate 10 için EMUI 12 güncellemesini dağıtmaya başladı.

Huaweicentral tarafınca paylaşılan haberde, OTA aracılığıyla servis edilen EMUI 12 güncellemesinin 12.0.0.223 (C432E2R1P1) yapı numarasıyla birlikte yayınlandığı ifade ediliyor. Toplamda 4,7 GB büyüklüğündeki güncelleme yeni kullanıcı arayüzü tasarımının yanı sıra, daha iyi ve geliştirilmiş animasyonlara, MeeTime, Compartilhamento Huaweiv Dispositivo+ gibi kullanıcı deneyimini artıran uygulamalara ev sahipliği yapıyor.

Huawei Mate 10 EMUI 12 Güncellemesi
Huawei Mate 10 EMUI 12

Huawei Mate 10 é compatível com Neler Sunuyor?

2017 yılında piyasaya sürülen Huawei Mate 10, 5.90 inçlik bir ekranın üzerine inşa ediliyor. 1440 X 2560 piksel çözünürlüğüne sahip olan bu ekrana da 4GB de RAM, 64 GB dahili depolama alanı, Kirin 970 islemci ve 4000mAh kapasiteli bir batarya eşlik ediyor.

Câmera tarafında da dönemine göre iyi diyebileceğimiz teknik özellikleri bünyesinde barındıran telefonun arka tarafında 20 MP’lik bir kamera yer alırken, cihazın ön yüzeyinde de 8 MP’lik selfie kamerası bizleri karşılıyor.


Source: Technopat by www.technopat.net.

*The article has been translated based on the content of Technopat by www.technopat.net. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!