Huawei predstavil špičkové slúchadlá FreeBuds Pro 2 um novo tablet E-Ink MatePad Paper

Spoločnosť Huawei dnes v tureckom Istanbule predstavila viacero zaujímavých noviniek. Skladací smartfón Mate Xs 2, novú strednú tryu či zaujímavý tablet s e-Ink displejom. Jednou z noviniek sú aj slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2. Prvé Hi-Res bezdrôtové slúchadlá na svete s duálnym zvukovým systémom. Predstavenia sme sa osobne zúčastnili aj my.

“V Huawei sme odhodlaní neustále inovovať a prinášať digitálny svet každému človeku, rodine a organizácii. Z tohto dôvodu rozsiahlo investujeme do výskumu, vývoja a marketingu pre rôzne kategórie produktov. Chceme spotrebiteľom poskytovať revolučné inovácie a neustále napredovať v rozvoji priemyslu.”

Derek Yu, prezident produktovej divízie Huawei pre strednú a východnú Európu, severské štáty a Kanadu.

Najvyššia trya plná technológií

Najnovšia generácia vrcholného modelu z radu FreeBuds prichádza so zaujímavými parametrami. Ponuka Sistema de som duplodva integrované čipy digitálneho analógového prevodníka (DAC) a štvormagnetový dynamický menič s pokročilou technológiou prechodu digitálnej frekvencie.

Huawei FreeBuds Pro 2 | Zdroj: Michal Chabada

Slúchadlá prinášajú podľa výrobcu “najčistejšiu kvalitu zvuku vo svojej trye.” Sistema Triple MIC ANC zabezpečí až o 15 % viac možností zníženia hluku v porovnaní s predchodcom. V preklade to znamená, že funkcia aktívneho potlačenia hluk bola opäť významne vylepšená.

Huawei FreeBuds Pro 2
Huawei FreeBuds Pro 2 | Zdroj: Michal Chabada

Maximálna hĺbka redukcie hluku je teraz na úrovni 47 dB. Z ďalších zaujímavých funkcií stojí za zmienku prítomnosť troch dynamických atumv na optimizáciu počúvania zvuku, ktoré dokážu v reálnom čase zistiť zmeny hlasitosti, rozdiely v š nosetruktúre zvukovodu a zmeny stavukodu a zmeny stavukodu a zmeny stavukodu a zmeny stavukodu a zmeny stavukovodu.

Huawei FreeBuds Pro 2: Cena de um dostupnosť na Slovensku

Slúchadlá prídu na slovenský trh 11. júla. V rámci predpredaja (24.6. – 10.7.) k slúchadlám dostanete darček v podobe smart náramku Huawei Band 7, ktorého cena em v slovenských e-shopoch pohybuje na úrovni okolo 53 eur. Odporúčaná slovenská cena slúchadiel Huawei FreeBuds Pro 2 je 199 eur.

Konkurencia

Você pode obter novos recursos da Huawei, incluindo o Samsung Galaxy Buds Pro, Sony WF-1000XM4 também Apple AirPods Pro.

Papel Huawei MatePad

Už aj Huawei mais v ponuke tablet s E-Ink displejom. Ide o zariadenie pre každého, kto má rád kreatívnu prácu a oceňuje slobotu pracovať odkiaľkoľvek, pričom potrebuje spoľahlivé zariadenie vždy poruke.

Tablet je ľahko prenosný, váži len 360 gramov a výborne zvládne rýchle zapisovanie poznámok či dlhšie čítanie. Vďaka E-Ink displeju ponúkne aj výbornú výdrž a pri čítaní je pohodlnejší ako klasické displeje.

Papel Huawei MatePad
Zdroj: Huawei

Displej má uhlopriečku 10,3″. Ide o prvý E-Ink tablet na svete, ktorý získal certifikáciu TÜV Rheinland Paper Like Display. K dispozícii je samozrejme aj dotykové pero, ktoré so sebou prináša ďalšie zaujímavé vlastnosti. Keď sa jeho hrot dotkne obrazovky, je počuť príjemný šuchot. Presne taký, aký poznáme z klasického písania na papier.

Tablet príde aj na slovenský trh, no výrobca zatiaľ cenu a dostupnosť nezverejnil.


Source: MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk.

*The article has been translated based on the content of MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!