Huawei Watch Fit 2 incelemesi

Relógio Huawei Fit 2şık tasarımı, 10 güne varan pil ömrü ve egzersiz özellikleriyle öne çıkıyor. Telefonlara gelen aramaları da cevaplandırmaya imkan tanıyan saatle ilgili detaylar incelememizde

Huawei giyilebilir cihaz ailesini genişletmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Relógio GT 3 Pro‘freira ardından bu kez Relógio Huawei Fit 2 modeli ofisimize geldi.

Huawei’nin en yeni akıllı saati olan Watch Fit 2, kaliteli tasarımı, uzun pil ömrü ve hoparlör/mikrofon desteğiyle serinin önceki modellerinden ayrılıyor. Assista Fit ve Watch Fit Mini modellerinde hoparlör ve mikrofon desteği yer almazken yeni modelde her iki özellik de yer aliyor. Bu özelliklerin olması sayesinde yeni modelde telefonlara gelen aramaları saat üzerinden cevaplandırmak mümkün oluyor. GPS desteğine de sahip olan model üst düzey akıllı saatlerde sunulan özellikleri çok daha uygun fiyatla kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda güzel bir tasarıma da sahip olan saatin tasarım detaylarını paylaşalım.


Source: Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr.

*The article has been translated based on the content of Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!