Hudební odpad?! Vyzkoušeli jsme ikonická sluchátka v barvách Lidlu

  • Nedalo nám to a otestovali jsme ikonická bezdrátová sluchátka z Lidlu
  • Skullcandy Dime Fan Edition umí v některých ohledech (ne)příjemně překvapit
  • Co se nám na tomto produktu líbilo, a co naopak totálně propadlo?

Vyzkoušeli jsme bezdrátová sluchátka Skullcandy Dime Fan Edition | foto: vlastní

Na českém trhu najdete opravdu hromadu různých bezdrátových sluchátek, a to mnohdy za velice atraktivní ceny. Tomuto segmentu se nevyhnul ani obchodní řetězec Lidl, který prodává „bezdráty“ ve svých ikonických barvách. Jak dopadl náš teste? Už podle nadpisu lze usadodit, ž nic moc.

Skullcandy Dime Fan Edition contra barvách Lidlu

Sluchátka jsem si pořídil hlavně kvůli neuvěřitelně bizarní barevné kombinaci. Jakmile jsem na produkt natrefil, bylo jasné, že něco takového je potřeba otestovat. Když odhlédnu od jasného marketingového tahu, sluchátka působí solidně a za cenu zhruba 600 coroas eu schoně.

Zábava však začíná ve chvíli, kdy produkt rozbalíte a začnete si s ním ještě před připojením k telefonu hrát. Sluchátka vyndávám z pouzdra a okamžitě vykukují dvě nevzhledné díry, které doplňuje dvojice odhalených konektorů pro napájení jednotlivých sluchátek. Zároveň jedním dechem oceňuji jejich kompaktní velikost.

Bezdrátová sluchátka Skullcandy Dime Fan Edition

Bezdrátová sluchátka Skullcandy Dime Fan Edition | foto: vlastní


Čtěte takeé: 3 tecnologia kravinky z Lidlu – Vychytaný kávovar pro Čechy! (10. díl)


Jsou dost „old school“

Další znepokojivá věc přichází ve chvíli, kdy otáčím pouzdro a zahlédnu micro USB conetor pro napájení krabičky. Tento faktor v mé hlavě vyvolává dávné vzpomínky a nečekal bych, že jej u takto cenově postaveného produktu ještě uvidím. Nu což, jdeme dál…

Jedním z největších problémů za celou dobu testování byla tlačítka, která jsou umístěna přímo na „šťopkách“ sluchátek. Přes tlustou vrstvu materiálu se na ně dost špatně kliká a jejich odezva není nejlepší. Musíte tedy dost zatlačit, abyste vůbec pozastavili písničku. Um jakmile tak učiníte, sluchátko si zarazíte hluboko do ucha. To ale stále není to, co na tomto produktu „obdivuji“ nejvíce.

O tomto a mnohem více jsem se ale rozpovídal na přeloženém videu níže.

Chcete se dozvědět více? Mrkněte na video!

Koupili byste si někdy podobné sluchátka z Lidlu, nebo s podobnými produkty neexperimentujete? Podělte se o názor v diskuzi!


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!