Katy Perry’den kendisini tanımayan garsona yüklü bahşiş!


‘Yüzüklerin Efendisi’ ve ‘Karayip Korsanları’ gibi yapımlarda rol alan, dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom ile altı yıldır aşk yaşayan ve Daisy Dove adında bir kızları olan şarkıcı Katy Perry, geçtiğimiz aylarda nişanlısıyla ev hayatlarıyla ilgili bilinmeyenlerini anlatmıştı.

‘Heart Breakfast with Jamie Theakston and Amanda Holden’ adlı programa konuk olan Perry, Bloom için, “Diş ipi kullanmayı seviyor, çok şükür. Çünkü bazıları bunu yapmıyor ve bu iğrenç” ifadelerini kullanmıştı.

“SUA YERDE BULUYORUM”

Yine de bu konuda şikayetçi olduğu bir noktayı atlamayan Perry, “Kullandığı diş iplerini oraya buraya atıyor. Bu ipleri her zaman bir yerlerde buluyorum. Yatağımın yanında, arabada ya da mutfak masasında. Her yerde çöp kutusu olmasına rağmen”

“CİNSEL HAYATIMIZ ZAYIFLADI”

Kızları Daisy Dove doğduktan sonra Guardian gazetesine günlerinin nasıl geçtiğini anlatan İngiliz aktör ise, “6.30’da uyanıyorum. Kızım Daisy’yi kontrol edip 20 dakika meditasyon yapıyorum. Erken saatlerde elime telefon almıyorum. Evde pijamayla dolaşmak yasak. Hep özenliyim. Ama Daisy doğduktan sonra Katy ile cinsel hayatımız doğal olarak zayıfladı” ifadelerini kullanmıştı.

AVUSTRALYA’DA İLGİNÇ OLAY

Tüm bunların ardından 45 yaşındaki nişanlısı Orlando Bloom’un yeni filmi ‘Wizards!’ın çekimleri için Avustralya’da bulunan Katy Perry, ilginç bir olaya konu oldu.

Indianna Paull adlı bir garson, Port Douglas’ta bir kafede çalışırken 37 anos atrás Katy Perry ile yaşadığı olayı anlatan bir TikTok videosu yükledi. Olay, Perry’nin gittiği kafede bir masaya oturmak istemesi, ancak ünlü isme müsait masa olmadığı söylenmesiyle başladı.

Şapkasını ve güneş gözlükleri nedeniyle yıldızı tanımayan garson Paull, Perry’e bir masa müsait olana kadar beklemesi gerektiğini söyledi.

Indianna Paull, Katy Perry’nin başlangıçta ‘masa eksikliği’ konusunda kendisiyle ‘tartıştığını’, ancak daha sonra ona ‘normal bir insan’ gibi davrandığı için cömert bir bahşişle teşekkür ettiğini belirtti.

TİKTOK HESABINDA ANLATTI

Indianna, TikTok hesabında yaşadıklarını anlatarak, şöyle yazdı:

“Katy Perry’ye masa beklemek zorunda olduğunu ilk aptal siz olduğunuzda… Katy Perry kafenize geliyor, onu tanımıyorsunuz ve bir masa için tartışıyorsunuz. Sonra ona sıradan bir insan gibi davrandığınız için veriyor bahşiş veriyor.

Katy ve Indianna’nın etkileşimi yakındaki paparazziler tarafından da yakalandı. Görüntülerde, kızı Daisy Dove’u taşıyan ve tezgahın arkasında Indianna ile konuşan, hoşnutsuz ifadeli Perry görülüyor.

DETAYLARI PAYLAŞTI

Ardından garson, pop yıldızıyla yaşadığı utanç verici karşılaşmasının ayrıntılarını açıkladı. Sunrise’a konuşan Paull, şarkıcının bir ‘diva’ gibi davranmadığını ve aslında ilk müsait masayı istemek için iyi bir nedeni olduğunu anlattı:

“Katy Perry’nin kafeye girmek istemesinin nedeni, insanların onun fotoğraflarını çekmesiydi. Olan bitenden o kadar habersizdim ki, ortalıkta başı olmayan bir serseri gibi koşturuyordum, hiçbir fikrim yoktu!”

Indianna, Katy’yi ‘normal’ davrandığı ve sinir krizi geçirmek yerine ‘bir şampiyon gibi’ davranarak reddedilmeyi kabul ettiği için övdü. Garson, “Sanırım kısmen onu tanımamamın nedeni, bu konuda çok rahat ve soğukkanlı olmasıydı” diye açıkladı.

PERRY’İ AZARLADI

İlk başta ona bir masa için beklemesi gerektiğini söyledikten ve kuralları çiğnediği için onu azarladıktan sonra Indianna, Katy’ye müşteriler için olmayan bir masa vermeyi kabul etti. Indianna, birkaç dakika sonra birisi ona az önce azarladığı müşterinin Katy Perry’den başkası olmadığını söylediğinde ise utandığını itiraf etti.

“Kendimi aptal gibi hissettim ve özür dilemeye gittim” diyen Indianna Paull, daha sonra ünlü ismin kafeden ayrılırken kendisine ‘cömert’ bir bahşiş bıraktığını söyledi; ancak kesin miktarı belirtmeyi reddetti.

Konuyla ilgili konuşan bazı sosyal medya kullanıcıları ise, “Ünlüler de bizler gibi beklemeli” ve “Neden beklemesin ki? O da normal bir insan” gibi yorumlar yazdı.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!