Konference COMSOL Multiphysics 2022

Ve dnech 26. až 27. května 2022 (čtvrtek až pátek) pořádá společnost Humusoft ve Vinařství U Kapličky v Zaječí setkání českých a slovenských uživatelů a příznivců programu COMSOL Multifísica. Účastníci získají povědomí o aplikačních možnostech COMSOL Multiphysics nebo se seznámí s tipy a triky pro efektivnější využití COMSOL Multiphysics.

Navíc mohou prezentovat výsledky své práce odbornému publiku, navázat zajímavé kontakty s lidmi ze svého oboru nebo osobně konzultovat svůj model nebo simulace.

Vstupné je zdarma a prezentace budou v češtině a slovenštině.

Na 6. ročník setkání uživatelů a příznivců programu COMSOL Multiphysics jsou zváni všichni techničtí pracovníci z komerčního sektoru i zájemci z řad akademicke obce.
Programa Konferenční bude vysílán také on-line s možností pokládat dotazy.

Speciálním hostem konference je Linus Andersson ze společnosti COMSOL.

Poznámka redakce: Přihlášku na konferenci bylo možné odeslat nejpozději do 6. 5. 2022, takže se obáváme, že už je plně obsazena. Omlouváme se za pozdní ohlášení akce, ale přestaly nám docházet aktuality od pořadatele.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!