Kourtney Kardashian e Travis Barker resmi olarak evlendi


Kardashian-Jenner kardeşlerin ‘en sakin’ bireyi olarak gösterilen e özel hayatanı geri planda yaşamayı tercih eden Kourtney Kardashian (42), uzun yıllardır arkadaş olduğu müzisyen Travis Barker (46) ile yaşamtiğimiz yıl şubatıştında aşk.

Blink-182 isimli müzik grubunun davulcusu olarak şöhrete kavuşan Barker, Kourtney’e ekim ayında California’nın Montecito kentindeki kumsalda özel bir dekorasyon yaptırarak, kırmızı güller ve beyaz mumların arasında evlilik teklif etmişti.

Müzisyen aşkına “Evet!” yanıtını veren Kardashian’ın bu özel gününden kareleri kardeşi Kim Kardashian, sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

GRAMMY SONRASI EVLENDILER

Mutlu birliktelikleri devam eden Kourtney Kardashian ile Travis Barker, surpriz haber gelmişti. Las Vegas’taki MDM Arena’da gerçekleşen 64’üncü Grammy Ödülleri törenine catılan ünlü çift, törenin bitiminden sonra şapele gidip hayatlarını birleştirmişti.

sites TMZ em haberine gore; nikah, gece yarısından sonra sabahın ilk saatlerinde, 01.30’da Las Vegas’ta bir şapelde kıyılmış ve ünlü çift, törenin yapıldığı şapele gelen konukların içeriye cep telefonu sokmasına izin vermemişti.

Güvenlik önlemleri altında gerçekleşen nikahı, sadece çiftin özel fotoğrafçısı görüntülemişti. Kardashian ile Barker, şapele kendi özel güvenlik görevlilerini getirmişti.

Tüm bunların ardından arkadaşlıkları aşk dönüşen ourtney Kardashian ile Travis Barker’ın yasal olarak evlenmediği ortaya çıkmıştı.

“ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY YAPTIM”

Öte yandan “The Kardashians” şovun yeni bölümünde Kris Jenner, Kourtney’nin devasa Lorraine Schwartz tasarımı yüzüğünü takmadığını fark etmişti. Kardashian bunun üzerine yaşadığı olayı “muhtemelen hayatım boyunca yaptığım en kötü şeylerden biri” diyerek anlatmış ve şu ifadeleri kullanmıştı:

“Yerde katlanmış sweatshirtlerimle oturuyordum. Yüzüğü çıkardım ve güvenli olacağını düşünerek yanıma yere koydum. Dolabımdan bir şey almam gerekiyordu ve ayağa kalktığımda yüzüğe bastım. Saatlerce histerik bir şekilde ağladım ve sonra Travis’i aradım. ‘Gerçekten çok kötü bir şey yaptım’ dedim. Bu , hayatımda sahip olduğum en güzel şey ve bunu nasıl yapabildim?”

YASAL OLARAK EVLENDILER

Yüzük itirafı sonrasında ünlü çiftten sürpriz bir atak geldi. Kardashian ve Barker, geçtiğimiz pazar günü Santa Barbara’da resmen evlendi.

Travis Barker, tören için siyah bir takım elbise tercih ederken, Kourtney Kardashian é beyaz mini bir elbise giydi. Çiftin, nikahında da az sayıda kişi yer aldı.
İkili, arkasında “yeni evli” yazan eski modelo üstü açık siyah bir arabayla törenden sonra kutlama yerine geçti. Kourtney Kardashian’ın, törenin ardından saçına duvak takması da dikkatlerden kaçmadı.

“ÖLÜM BİZİ AYIRANA KADAR…”

Scott Disick ile beraberliğinden üç çocuğu olan Kardashian, nikahtan sonra Barker ile pozlarını da sosyal medya hesabından siyah-beyaz olarak “Ölüm bizi ayırana kadar…” notuyla yayınladı.

“AİLE ÇOK HEYECANLI”

People’a konuşan bir kaynak, çift için “Çok yakında gerçekleşecek olan büyük italiano düğünlerinden önce yasal olarak evlenmek zorunda kaldılar. Tüm detaylar ayarlandı ve tüm aile çok heyecanlı” ifadelerini kullandı.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!