LEVI’S PŘINÁŠÍ HNED DVĚ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Levi’s oživuje vlastní historii v nové sezóně Podzim/Zima 2022

S historií starou 149 deixe není překvapením, že má Levi’s stále z čeho čerpat novou inspiraci a nebojí se oživit nostalgické vzpomínky, které se stávají aktuálními trendy. Para rozhodně platí pro Levi’s kolekci Podzim/Zima 2022, která nese název “Arquivos Reinventados”. Ke slovu se tak dostávají slavné Levi’s střihy z 80., 90. a nutých let, které se prolínají všemi složkami podzimní řady roku 2022 a tvoří hlavní součást Levi’s inspirace pro tuto sezónu.


Zdroj: se svolením Levi’s

Moda hrou

Další velkou inspirací pro druhou polovinu roku 2022 se staly přehnané proporce a střihy. Po minulých dvou letech, kdy jsme se nedostali moc ven, jsme opět všichni zpátky ve světě a baví nás si hrát (nejen) s oblečením. Pravě na této radostné emoci buduje Levi’s nové střihy a styly, které mají povzbuzovat každého k experimentování s vlastním stylem a posouvání jeho hranic. Nová kolekce umožňuje každému kreativně pojmout tvary, siluety a textury po svém. Ať už vás baví minimalistické topy a kalhoty oversized, nebo to raději protočíte, je to jen na vašem vkusu a stylu. I přes přiznanou nostalgii jsou předělané modely z Levi’s archivů moderní a udávají současné trendy. Je to kolekce, do které je těžké se nezamilovat. V kombinaci s Levi’s ikonami objevíte nekonečné množství variací. A nejlepší na tom je, že vás to stále bude bavit.


Zdroj: se svolením Levi’s

Dámská kolekce

Střihy dámské kolekce pokračují v trendech, které byly evidentení už v minulé sezóně – jsou viditelně volnější a proporce modelů jsou celkově umocněné a velkorysé. Denimové reference na 80., 90. a nultá léta objevíte v celé řadě modelů. Baggy Dad, který představuje bokový střih s nízkým pasem a velmi volným rozkrokem s lehce se zužující nohavicí. Jde sice o “baggy” džíny, neubírá jim to ale rozhodně na šmrncu. Ve stejném duchu si se střihem hrají i Baggy Boot, které mají stejný střih pasu jako Baggy Dad, ale rovnou nohavici až dolů. Aby byla nabídka volnějších denimových střihů úplná, v dámské kolekci najdete ještě nové XL Flood – nařasené devadesátkové široké nohavice, které se vám navrství okolo kotníků a Mom Jeans jako z 80. let, které si hrají s originálním střihem tohoto Levi’s modelu.


Zdroj: se svolením Levi’s

jeans Nejen

Eu mimo denim je hlavním motivem nové kolekce praktičnost a pohodlnost – představujeme tak Baggy Surplus a Dad Utility. První kalhoty mají stejnou estetiku jako Baggy Dad, ale jsou z bavlněného kepru. Mají také více balónový střih a lépe vypasovaný pas, takže je můžete nosit vysoko, nebo níže na bocích. Dad Utility jsou inspirované klasickými pracovními kalhotami s jejich rovnými nohavicemi a neformálním kouzlem. Dámské vršky také nabývají přehnaných proporcí díky mixu mini a oversized, takže je na každém, kde se najde mezi těmito dvěma extrémy. Retro řada Pretty Tops, která čerpá z pozdních 90. deixe um přelomu tisíciletí, je plná nadýchaných rukávů, čtvercových výstřihů a květinových vzorů. Další znaky topů inspirovaných 90. lety jsou například roláky, které odhalují pupík, tilka na jedno rameno nebo ikonický korzet z džínoviny.


Zdroj: se svolením Levi’s

Pánská kolekce

Levi’s podzimní pánská kolekce pro rok 2022 čerpá inspiraci především z historice značky, kterou přetavuje do současné doby. Denimové střihy se soustředí na rovnější a uvolněnější siluety. Levi’s představí nový rovný střih džínů speciálně pro tuto sezónu s názvem 50s Em linha reta, který kombinuje širší nohavice typické pro 50. léta a estetiku 80. let. Vedle denimových kousků je důležité zmínit i nové barevné variace populárních Levi’s XX Chino včetně manšestrových verzí. Tyto jemné keprové kalhoty z příjemné látky, která získává s lety ještě více cool texturu, najdete iv podobě šortek.


Zdroj: se svolením Levi’s

Aba Dourada Kolekce

Pohodlná nostalgie, která si ale drží vytříbený styl – tak by se dala charakterizovat nová kolekce pro Podzim/Zimu 2022 s názvem Levi’s Gold Tab. Je plná autentického Levi’s ducha a hraje si s estetikou Severní Kalifornie a jejího jedinečného lifestylu. Na první pohled je evidentení, že hlavní hodnotou této kolekce je pohodlnost a celková nenucenost. Jde o mi mix vintage mikin, flísových bund, triček a volně střižených tílek včetně klasických outdoor modelů jako například pánský Anorak. Grafika a použité barvy v kolekci, stejně jako její celá podoba, čerpaly inspiraci z 70. a 80. let. Loga připomínají ikonické lokace v Severní Kalifornii, zatímco barvy jsou mixem jasných základních tónů spolu s tmavšími zemitými. Kolekce je určená k nošení kamkoliv, kde se chcete cítit dobře a stylově, jde o “wear-anywhere relax“ s kouzlem vintage střihů, který ocení každý s módním rozhledem a láskou k originalitě.


Zdroj: se svolením Levi’s


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!