LIDL nafukuje casa inteligente nabídku. Má nový Zigbee 3.0 vypínač

Obchodní řetězec LIDL dál rozšiřuje nabídku zajímavých zařízení pro zařazení do smart home prostředí. Začal nabízet nový kousek značky SilverCrest está disponível para conexão com o Zigbee 3.0, čímž zapadá do řady ostatních prvků, které se takto dají (skrze branu) propojit mezi sebou a řídit přes mobilní aplikaci. I když… v tomto případě má řízení v popisu prace právě zminěná novinka. Jde totiž o bezdrátový vypínač.

Šikovný pomocník s tvarem obroušeného oblázku, který se dá díky ploché magnetické základně přichytávat například na zeď, může v případě běžného přepínání rozsvěcet světla nebo zadávat jiným zařízením i jiné příkazy, pokud si je uživatel nastaví v aplikaci LIDL Home. Praktické je, že vypínač má také funkci stmívače.

LIDL už má ve své casa inteligente Zigbee 3.0 nabídce například zvonek nebo dálkové ovládání s podobnými možnostmi ovládání, ale tento vypínač je mimo jiné o dost elegantnější. K dostání je v tuto chvíli za 299 Kč.

Jak jste zvyklí ovládat casa inteligente zařízení?


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!