Merve Boluğur’un Türkan Şoray anısı! ‘Beni sevmedin sanırım’


Uzun yıllardır ekranlardan uzak olan ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Merve Boluğur, müzik alanında ilerleme kararı aldı. Boluğur, yeni şarkısı ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Merve Boluğur, sözlerini kendisinin yazdığı, aranjesini Mert Aydın’ın yaptığı yeni şarkısını Instagram’da yayınladı.

“HADİ DİZGİNLE BENİ”

Ünlü isim, paylaşımına; “Sözler: Şşşşttt benden gitmemişsin gittiğini sanmışsın anca. Piişşşt kendine gelememişssin ölüyorsun anlasana. Acıttığın ‘geçmiş’ artık koymaz ki bana. Kimse kesmez seni hadi gölgelerde ara. Tehlike çanları çalıyor dayanabilir misin? Geliyorsun şeytanına:) Hadi dizginle beni birleştir, al aşk işte bu doya doya. Senin kalbini alacağım istediğimde de çıkarıp oynayacağım. Rap ​​kısmı her yanımız ateş alanı. O duygu bizi tutsak etti içine. Bir ben senden geçir kendinden. Duvarlar aşk diye haykırıyor. Tutkuları boylayalım arzular örtüstüğünde. Sesler çığlıkları alt etsin. Tenler birbirini ölesiye sevsin” notunu düştü.

“ACEMİ CADI’ HARİKA BİR SERÜVENDİ”

‘Şşşşttt’ adlı şarkısıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, YouTube kanalında yayınladığı son videoda daha önce oynadığı dizileri yorumladı. Teelvizyon dünyasına ilk adım attığı iş olan ‘Acemi Cadı’da 19 yaşında olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu, “Benim için çok etkileyiciydi, harika bir serüvendi” dedi.

KORTAY’DAN MERVE’YE: ARAMIZA HOŞ GELDİN

O dönem usta tiyatrocu Göksel Kortay’ın hem hocası hem oyuncu koçu olduğundan bahseden Merve Boluğur, Kortay’ın kendisine bir hediye kutusu yolladığını ve içine de “Aramıza hoş geldin” notunu bıraktığını hiç unutamadığını a unutamadığını a.

‘Acemi Cadı’ sonrasında 2007 yılında TRT1’de yayınlanan ‘Aşk Yeniden’ adlı dizide rol alan güzel oyuncu, bu projectden de bahsetti. Boluğur, bu diziyi sadece Türkan Şoray olduğu için kabul ettiğini itiraf etti.

İLK KEZ ANLATTI

Çok heyecanlandığını ve ne yapacağını bilemediğinden bahseden 34 yaşındaki ünlü isim, ardından da sette Türkan Şoray’la arasında geçen bir konuşmayı da takipçileriyle paylaştı.

Boluğur, “Türkan Hanım’la şöyle bir anımız var. Sen benimle niye konuşmuyorsun, küs müsün bir sorun mu var diye beni yanına çağırmıştı. Beni sevmedin sanırım dedi. Yok dedim sevmemek değil size karşı o kadar çok utanıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum ki o yüzden böyleyim dedim. O benim soğukluğumu aslında onu sevmiyorum olarak algılamış. Aslında benim o soğukluğum heyecan ve ne yapacağımı bilememe tedirginliğiydi” ifadelerini kullandı.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!