Najlepšie hry z Viveport Infinity, predplatenej VR služby od HTC

Predplatene služby ako Game Pass sú terraz v kurze ale ak neviete a mais VR, tok jedna existuje aj pré VR hry aplikácie. Volá para o infinito do Viveport da HTC a firma v nej ponúka tokmer 900 VR hier a obsahu.

Presnejšie aktuálne je v ponuke 876 titulov, čo je veľmi bohatá ponuka a umožní hlavne začínajúcim VR hráčom dobre sa zorientovať v tom čo vlastne VR ponúka. Ale zároveň aj skúseným hráčom prinesie ešte viac obsahu od malých, cez stredné a nechýbajú ani veľké VR tituly.

Cele para dostanete za 10 eur na mesiac pri platbe za rok, alebo 15 eur na mesiac pri štandardnej mesačnej platbe. Aj základné Vista predplatné za 6 eur, ale to je obmedzené na jednoduchšie aplikácie alebo hry pré samostatné headset Vive Flow, alebo Focus.

Zároveň Infinity podporuje ako Vive headsety, tok aj Oculusy, Valve Index alebo Mixed Reality, samozrejme tam hry musica mas aj priamu podporu, ale je pré oculusy cez 500 hier a pré Valve mierne pod 500 a pré Mixed reality cez 300 titulov.

Najlepšie hry z Viveport Infinity, predplatenej VR služby od HTC

Sami si ich viete celý výber pekne pozrieť na viveport stránke a viete si popridávať aj rôzne filtre. Ale my pre vás vyberieme niekoľko zaujímavých a to ako z akcii, tak puzzle hier, ale simulácií, športov a fitnessoviek. V predplatnom je totiž z každej témy niečo.

Fraturado

Z nových hier je teraz veľmi populárny titul Fracked, ktorý ponúka veľmi kvalitnú akciu, kde sa hrdina musí snažiť zastaviť mimozemskú inváziu a bude používať zbrane, ale aj ručkovať, alebo sa lyžovať. Je to adrenalínová priam hollywoodska akcia s veľmi dobre dotiahnutým ovládaním, aj keď zaberie len pár hodín.

Angry Birds Ilha dos Porcos

Vysoko v hrávanosti aj obľúbenosti na službe je stále Angry Birds, ktorý už dávnejšie dostali túto VR verziu ale je veľmi zábavná a veľmi dobre spravená pre virtuálnui realitu. Na rozdiel od mobilných a PC Angry hier je plne 3D a treba tak viac taktizovať. Je až škoda, že autori nepreniesli tento koncept aj mimo VR.

Santos e pecadores mortos-vivos

V predplatnom je aj parádna zombie survivalovka s témou Walking Dead, ktorá vás ako postavi proti zombíkom vo virtuálne realite, tak donúti zbierať a craftovať veci, por ste prežili. Hra už tento rok dostane aj nové pokračovanie.

Depois do outono

Z nových veľkých hier je v predplatnom aj Após a queda, čo je pre zmenu single a kooperačne orientované zombie VR akcia. Dostanete sa do 80-tych rokov do LA, kedy je svet prevalcovaný zmutovanými nemŕtvymi. Začínate v podzemnom kryte s ostatnými nemŕtvymi a či už sám, alebo s priateľmi sa vydávate na misie na povrch. Hra má aj kompetitívny multiplayer.

Fasmofobia

Ak máte radi VR kooperácie určite si nenechajte ujsť ani Phasmophobia, tá je rovnako zadarmo v predplatnom a umožní vám vydať sa na lov duchov. Čakajte temný a priam hororový zážitok.

The Room VR: Uma Matéria Escura

Aqui você pode escapar espaçoso vo virtuálnej realite, určite vyskúšajte The Room VR. Dostanete sa do roku 1908 do britského inštitútu archeológie, kde zmizol jeden z egyptológov. Vy sa vydávate na pátranie po ňom, ale to musíte prejsť všetkými tajomnými lokalitami a dostávať sa do stále ďalších miestností.

Musgo

V ponuke je aj parádna puzzle skákačka s myšou Moss, ktorá ponúkne zaujímavý príbeh myši, ktorá objavila tajomnú sklenenú relikviu a prebudila pradávnu mágiu. Musí prekonávať puzzle úlohy, bojovať proti nepriateľom aby porazila zlo. Hre už prichádza aj pokračovanie.

Mini Motor Racing X

Ak chcete malé zábavné autíčka v štýle Mario Kart ale vo VR určite vyskúšajte Mini Motor Racing X. Hra ponúka rozmanité malé trate, rôzne pohľady na vozidlá aj z kokpitu a autori pridali aj futbal s autami.

Minigolfe de caminhada

Zo športov, respektíve relaxačných športov je tam veľmi kvalitný Walkabout Mini Golf, ktorý vás zavedie do peknej dedinky s rôznymi ihriskami na hranie. Hra ponúkne ako kvalitnú fyziku, tak dobrú hrateľnosť a napríklad aj nočný režim, multiplayer e zábavné doplnky ako zbieranie stratených loptičiek.

Simulador de Culinária VR

Simule na plataforma de jogos para simular varenia vo VR – Simulador de culinária VR. Ten je trochu zábavný, ale stále dosť realistický simulator s 80-timi receptami na prípravu a hlavne s reálnou fyzikou. Jedla na zemi tak bude dostatok.

Andarilho

Ak chcete niečo rozmanité a jedinečné s nádychom Escape room, určite si stiahnite Wanderer hru. Tá ponúkne cestu časom, kde vás stoj času zavedie do rozmanitých známych lokalít, v ktorých budete musieť vyriešiť rôzne úlohy, aby ste zachránili budúcnosť. Cesta za Mesiac em totiž amerike nevydarila, prvý tam boli rusi a za tým nasledovala vojna. Lokality spoja ako puzzle prvky, tak aj akciu aj hudobné vsuvky.

Fruta Ninja

V ponuke nechýba ani pôvodná mobilná klasika, teraz už aj VR klasika, Fruit Ninja, ktorá je niečo medzi zábavkou a fitness hrou, keďže sekanie ovocia vo vzduchu nie je nič jednoduché. Zacvicite si.

Audiotrip

Beat Saber síce v predplatnom nie je, ale to nevadí keďže ho pozná každý. Sú tu však iné podobné hry, ktoré môžete vyskúšať, napríklad audiotrip, ktorý tiež kombinuje hudbu a pohyb. Len tu nesekáte veci, ale ich chytáte do rytmu, zatiaľ čo sa plavíte priestorom.

Powerbeats VR

Este viac na fitness je zamerané Powerbeats VR, kde hra ponúkne rozmanité úlohy a cviky, no budete do hudby uhýbať, drepovať, alebo boxovať. Obohatia to aj rozmanité prostredia.

Bala dura

Ak však nebudete chcieť cvičiť, ale len si schuti zastrieľať, Hard Bullet bude veľmi dobrá voľba. Ponúkne zážitok v štýle hong kongských filmov, s množstvom zbraní, krvi, slow motion efektom ale aj deštrukciou a fyzikou.

Simulador de pesca definitivo

Pre rybárov je v ponuke Ultimate Fishing simulador, ktorý sa bude snažiť sprostredkovať realitický zážitok z rybárčenia aj doma na gauči. Ponúkne kvalitnú grafiku a množstvo možností a lokalít lovenia, vrátane zimy.

LA Noire: arquivos de caso VR

LA Noire je jedna z veľkých hier, ktorá svojho času dostala VR režim a autori tu ponúkli priam detektívny zážitok. Dostanete sa do roku 1947 de Los Angeles, kde budete s detektívom riešiť 7 prípradov špeciálne pripravených pre VR.

Crise VRigade 2

Čistokrvnú akciu ponúkne aj Crisis VRigade, ktoré je teraz v druhej časti ešte lepšie a ešte intenzívnejšie. Zavedie vás do postvy SWAT policajta, ktorý sa vydáva na ďalšiu akciu.

Construção Apex

Apex je hra, ktorá com ostala do povedomia po vydaní Apex Legends, ale nemá s hrou žiadne prepojenie. Apex je futuristická akcia, v ktorej sa so svojim lukom v budúcnosti vydávate do boja proti robotom. Ste posledným živým človekom a musíte to zvládnuť. Hra ponúkne ako akciu, tak puzzle prvky.

Myst

Adventúrová quebra-cabeça clássico je teraz v remaku hrateľná aj vo VR a určite ju netreba vynechať. Ponúka rozsiahly ostrov, peknú grafiku, staré tajomstvo a množstvo puzzle úloh, ktorými bude potrebné prejsť.

Pixel Ripado 1995

A partir de agora chcete netradičnú adventúrovú akciu, určite nevynechajte Pixel Ripped 1995, vais zavedie do nostalgie roku 1995, kde em pré-navrátenie vyváženia dimenzii osloví videoherný hrdina Dot najlepšieho hráča 9-ročného Davida. Bude ho viesť sériou náročných úloh zo 16-bitovej a 32-bitovej éry hier, popritom ako bude musieť riešiť aj nástrahy reálneho sveta, ako napríklad svoju matku.

Camadas de medo VR

Poľské Bloober štúdio prekonvertovalo svoju hororovku Layers of Fear aj do VR a umožní tak hráčom zažiť skutočný horor vo virtuálnej realite. Čakajte podivné sídlo, zvláštne miestnosti, a maľby šialeného maliara.

Nakoniec, ak vás VR hry zaujali a nemáte VR headset, ich ponuka sa stále zlepšuje ak nie ste obmedzovaný financiami pozrite para HTC Vive Pro 2, também para lacnejšom HTC Vive Cosmos Elite.


Source: Sector.sk by www.sector.sk.

*The article has been translated based on the content of Sector.sk by www.sector.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!