Najszybsze ładowanie uzależnia. Teste realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 jest pierwszym smartfonem, który obsługuje ładowanie ou zawrotnej mocy 150 W. Para rozwiązanie, które zmienia zasady gry. Czy warto jednak wydać na ten telefone 3299 zł?

Choć 150 W para registro atual, warto odnotować, że realme GT Neo 3 nie wyprzedza konkurencji ou lata świetlne. A przynajmniej nie całej. Kilka smartfonów Xiaomi – na czele z konkurencyjnym POCO F4 GT – com potência de 120 W, więc realnie mówimy ou różnicy w czasie ładowanie na poziomie 2–3 minutos.

Jak szybko ładuje się realme GT Neo 3?

Odpowiedź brzmi – para zależy. Czas ładowanie mierzyłem kilkakrotnie i wyniki nie były idealnie powtarzalne, na co wpływ może mieć chociażby temperatura panująca w pomieszczeniu.

Najszybciej bateria realme GT Neo 3 napełniłem od 1 a 100 proc. w 15,5 minutos. Najwolniej w nieco ponad 19 minutos. Para wyniki absolutnie kapitalne, a zdecydowana większość dostępnych na rynku smartfonów nawet się do nich nie zbliża.

Największego kopa bateria dostaje na początku ładowania (pod warunkiem, że nie jest całkowicie rozładowana – aby zainicjować szybkie ładowanie, wskaźnik musi pokazywać przynajmniej 1 proc.). 5 minutos wystarczy, por dobić do 43–50 proc., co przekłada się na kilka godzin pracy z dala od gniazdka.

Zasilacz do realme GT Neo 3 estava ok.  190 gramas
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Miron Nurski

Zasilacz do realme GT Neo 3 estava ok. 190 gramas

Po tak szybkim ładowaniu realme GT Neo 3 robi się ciepły, ale nie gorący. Jestem więc skłonny uwierzyć w zapewnienia productnta, że ​​zastosowana technologia nie degraduje akumulatora w ekspresowym tempie.

Prędkość ładowania realme GT Neo 3 jest uzależniająca

Przywykłem już do tego, że na co dzień raczej nie schodzę z baterią poniżej 30–40 proc. (co skądinąd nie jest dla niej zdrowe). Często zdarza się, że muszę nagle wyjść z domu, więc mój smartfon musi być cały czas gotowy na kilka godzin pracy.

Gdy jestem poza domem, często wykorzystuję każdą wolną chwilę w hotelu czy pociągu, por choć trochę podładować telefon. Oprócz tego w plecaku zazwyczaj i tak ląduje powerbank.

realme GT Neo 3 pozwala całkowicie zmienić nawyki. Telefon nie musi być cały czas gotowy na długie działanie, bo wiem, że w skrajnych sytuacjach dam radę go naładować zanim zdążę się ubrać i zawiązać buty.

Źródło zdjęć: © Licencjodawca

Jadąc za miasto nie muszę spędzać podróży przyklejony do powerbanka, bo wystarczy mi kilka minut w hotelu, por ponownie ujrzeć 100 proc.

Jeśli kogoś tryb życia wymaga ciągłego doładowywania telefonu z doskoku, 150 W w realme GT Neo 3 będzie dla niego prawdziwym zbawieniem. Raczej nikt nie będzie miał problemów z wygospodarowaniem 15 minutos w domu, hotel, na lotnisku, w knajpie czy na festiwalu muzycznym.

Faça niedawna myślałem, że 30 minutos do pełna to wynik w zupełności wystarczający, ale jednak skrócenie tego czasu o połowę robi robotę.

Bateria o pojemności 4500mAh sama w sobie spisuje się ponadto bardzo dobrze. Podczas użytkowania sprowadzającego się głównie do komunikacji, przeglądania sieci, słuchania muzyki i robienia zdjęć można wyciągnąć 7–8 Godzin na ekranie i dwie doby średniointensywnej pracy.

Aparat realme GT Neo 3 jest bardzo dobry. Cerveja.

Smartfon ma aparat główny 50 Mpix (IMX766) z optyczną stabilizacją obrazu, 8 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym i 2 Mpix z soczewką makro. Faça o download de todos os recursos disponíveis para download, bo podobną konfigurację ma choćby realme 9 Pro+.

Aparat główny spisuje się bardzo dobrze, pokazując pazur zwłaszcza w nocy. Jest w stanie wydobyć masę szczegółów z ciemnych partii i skutecznie zniwelować przepalenia. Robi bardzo dobre zdjęcia nawet w głębokiej ciemności.

Paradoksalnie realme GT Neo 3 gorzej radzi sobie w dzień, kiedy to zdjęcia bywają – jak na mój gust – Zbyt Kontrastowe. Od telefonu za ponad 3000 zł można też oczekiwać wyższej rozpiętości tonalnej.

Aparat z obiektywem ultraszerokokątnym wyraźnie udstępuje głównemu pod względem szczegółowości, odwzorowania kolorów czy ilości światła przechwytywanego w trudniejszych warunkach.

Czy realme GT Neo 3 jest złym smartfonem do zdjęć? Bynajmniej. O ile jednak w przypadku wycenionego na 1599 zł modelu 9 Pro+ byłem zastosowanymi aparatami zachwycony, o tyle od dwukrotnie droższego smartfonu można por oczekiwać czegoś więcej. Teleobiektywu, lepszej soczewki ultraszerokokątnej lub czegokolwiek, co uzasadniałoby cenową przepaść. realme GT 2 Pro jest niewiele droższy, um ma chociaż bardzo fajny mikroskop.

Wydajność realme GT Neo 3 bardzo mnie zaskoczyła

Dimensity 8100 5G nie jest flagowym układem MediaTeka, um jednak realme GT Neo 3 działa jak flagowiec. Benchmarki wykazują co prawda relatywnie niską wydajność pojedynczego rdzenia, ale w testach wielordzeniowych czip przebija ubiegłoroczne flagowce ze Snapdragonem 888 i dorównuje tegorocznym.

Źródło zdjęć: © Licencjodawca

Aby nie posiłkować się wyłącznie benchmarkami, wrzuciłem na 3 różne smartfony 30-minutowe wideo 4K i wyrenderowałem je z użyciem apki YouCut. Oto czas, w którym zadanie zostało ukończone:

  • realme GT Neo 3 (Dimensidade 8100) – 22 minutos e 25 segundos;
  • realme GT 2 Pro (Snapdragon 8 Gen 1) – 22 minutos em 21 segundos;
  • OnePlus 9 Pro (Snapdragon 888) – 23 minutos por 52 segundos.

Wynik godny telefonu z najwyższej półki.

Również podczas codziennej pracy realme GT Neo 3 spisuje się na medal, wykonując wszystkie operacje w oka mgnieniu i utrzymując wysoką płynność animacji.

Na maioria dos casos, você pode obter oszczędzał, bo smartfon dostępny jest w konfiguracji 12/256 GB.

Zaplecze multimedialne jest solidne

Wysoka wydajność zachęca choćby do grania w gry, um reszta komponentów realme GT Neo 3 na szczęście także dowozi.

Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Miron Nurski

120-hercowy ekran AMOLED o przekątnej aż 6,7 cala wyświetla piękny, płynny obraz, a towarzyszą mu estéreo głośniki. Te nie grają wybitnie (dźwięk jest lekko przytłumiony, sopranowy), ale zadowalająco.

Jakość wykonania realme GT Neo 3 mogłaby porć lepsza

Obudowę niebieskiej wersji kolorystycznej wykonano z matowego szkłaktóre jest przyjemne w dotyku, elegancko odbija światło i jest odporne na zabrudzenia. Rama jest niestety plastikowa, co w cenie ponad 3000 zł może rozczarowywać. Od smartfonów tej klasy cenowej zwykło się już oczekiwać metalu.

Oszczędność ta dziwi tym bardziej, że – wyjąwszy ładowanie 150 W – praktycznie żaden inny parametr nie został na maksa wyśrubowany. Certyfikatu wodoszczelności także brak.

Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Miron Nurski

Gdyby realme GT Neo 3 miał najwydajniejszy czip, najlepszy aparat lub najbardziej zaawansowany wyświetlacz na rynku, plástico można por przełknąc. A tak nie rozumiem, dlaczego produtor tnie w taki sposób koszta produkcji, skoro na dobrą sprawą nie daje nic w zamian.

Sam wygląd ispirowany jest sportowymi autami i może się podobać, ale raczej głównie młodszym osobom. Na szczęście w sprzedaży dostępny jest także bardziej stonowany wariant czarny, który jest pozbawiony rzucających się w oczy pasków.

Będać przy designie, napomknę jeszcze tylko o silniku wibracyjnymktóry jest bardzo dobrej jakości.

Quer saber mais sobre o realme GT Neo 3?

Przede wszystkim jest to smartfon skierowany do osób, dla których wysoka prędkość ładowania to absolutny priorytet. Gratuito Você não precisa de uma música de telefone móvel com 15 minutos de duração, sem contar com o melhor realme GT 2 Pro, OnePlusa 9 Pro com Samsung Galaxy S21 FE. Patrząc na całokształt, są to w mojej ocenie telefony ciekawsze i bardziej kompletne.

Co nie zmienia jednak faktu, że 150 W to ogromny atut i pewnie niejedną osobę przekona. Konkurencyjny POCO F4 GT ładuje się co prawda niewiele wolniej i kusi fajnymi rozwiązaniami dla graczy, ale realme GT Neo 3 ma od niego lepszy aparat.

Choć moim zdaniem realme GT 3 nie jest absolutnie najlepszą propozycją de 3300 zł, ma na tyle unikatowy zestaw cech, że pewnie znajdzie swoich zwolenników. Jeśli ktoś chce spędzać przy ładowarce jak najmniej czasu, um telefone przy tym mieć, który nie wykłada się w innych aspektach, będzie zadowolony.

Miron Nurski, redaktor prowadzący Komórkomanii


Source: Komórkomania.pl – aktualności ze świata smartfonów i tabletów by komorkomania.pl.

*The article has been translated based on the content of Komórkomania.pl – aktualności ze świata smartfonów i tabletów by komorkomania.pl. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!