Narodeninová súťúaž: Poznáme výhercu Samsung Galaxy Buds2, vyhrajte balík smart home zariadení Nous

Rede MôjAndroid.sk oslavuje v máji svoje dvanáste narodeniny. Počas 12 rokov fungovania sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, porovnaní, testov, videí, návodov či veľké porovnanie momov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať obsah, ktorý je aktuálny a zaujímavý.

⚠️ Ak ste sa do súťaže zapojili v minulom týždni, dotazník už vypĺňať nemusíte, do žrebovania budete zaradení aj v tomto týždni. ⚠️

Teraz je rad na vás. Máte šancu dať nám vedieť, aký obsah je pre vás zaujímavý. A vďaka tomu môžete vyhrať jednu z mnohých cien. Tento týždeň hráme o smart home zariadenia značky Nous, ktoré do súťaže venoval e-shop HomeSystem.sk.

Váš názor je pre nás dôležitý

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témyo ktorých si myslíme, že por vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby por to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam por sme sa mali venovať podrobnejšie a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu z atraktívnych cien.

Výherca slúchadiel Smasung Galaxy Buds2

V minulom týždni sme hrali ou Bluetooth slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 s kvalitným zvukom, aktívnym potlačením hluku atraktívnym dizajnom. Dotazník doteraz vyplnilo 1810 súťažiacich. Tohtotýždňovým výhercom sa stáva Tomáš Kovalčík. Gratulujeme!

Casa inteligente Vyhrajte zariadenia Nous

Šťastný výherca získa celkovo až 5 casa inteligente zariadení značky Nous v hodnote 114 eur. Všetky je možné ovládať prostredníctvom smartfónu, a to vďaka prepracovanej aplikácii Tuya Smart. Aplikácia je tiež kompatibilná s hlavicami značky Hama, svietidlami Gledopto a ďalšími. Zoznam produktov, ktoré aplikácia podporuje, nájdete na stránkach homesystem.sk.

Tieto zariadenia sa vyznačujú skvelou funkčnosťou, no zároveň si zachovávajú priaznivú cenu. Ak teda rozmýšľate nad smart domácnosťouno rozpočet nemáte nastavený vysoko, táto značka por rozhodne nemala chýbať vo vašom užšom hľadáčiku.

Zdroj: Miloš Debnár

Tento týždeň hráme o tieto ceny:

Vyžrebovaný výherca získa okrem týchto hodnotných cien aj zľavu vo výške 20 % na nákup smart zariadení v e-shope HomeSystem. Napríklad aj na ďalšie Zigbee senzory, ktoré fungujú s bránou Nous E1.

Ceny do súťaže venoval e-shop HomeSystem.sk

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formular „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (12. narodeniny) “ v rámci série článkov „Narodeninová súťaž:…“
 • Súťaž začína 03.05.2022 a končí 31.05.2022 o polnoci.
 • Každý týždeň v stredu sa žrebuje o výhru týždňa
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá cenu podľa prislúchajúceho týždňa:
 • 1. týždeň (03.05. – 10.05.2022) – Samsung Galaxy Buds2
 • 2. týždeň (11.05. – 17.05.2022) – Balík smart home Nous
 • 3. týždeň (18.05. – 24.05.2022) – výhra bude oznámená 18.05.
 • 4. týždeň (25.05. – 31.05.2022) – výhra bude oznámená 25.05.
 • Výhercu ceny týždňa oznámime vždy v stredu na stránke MojAndroid.sk
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Zz o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Zz o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá

Source: MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk.

*The article has been translated based on the content of MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!