New Balance uvádí kolekci obuvi, která splňuje ekologický padrão de folha verde

Poliéster a kůže jsou pro Novo balanço dva materiály s největším dopadem na klima a tato iniciativa má pomoci podpořit ekologické cíle společnosti.

Green leaf standard společnosti New Balance označuje přijetí ekologicky preferovaných materiálů ve všech jejích výrobcích, obuvi a oblečení. V kolekci Jaro 2022 bude vybraná nová obuv a také inline oblečení splňovat právě green leaf standard, který se zaměřuje na urychlení systémových změn a zvýšení efektivity ke snížení materiálních dopadů značky na.

Volba používání ekologicky preferovaných materiálů je jedním z největších a nejpřímějších způsobů, jak může značka ovlivnit svůj dopad na životní prostředí. „Vytváření našich produktů zodpovědnějším způsobem je nekonečná cesta“, řekla Cynthia Maletz, ředitelka pro tvorbu produktů společnosti New Balance. “Pokračujeme v našem projektu folha verde u stylů z našich nejpopulárnějších řad obuvi, přičemž naše úsilí směřujeme tam, kde bude dopad největší.”

New Balance již několik let buduje pevné základy postupů udržitelnosti prostřednictvím svého programu Responsible Leadership a nastínila soubor odvážných kroků a aliancí zaměřených na různé aspekty změny klimatu, například využívání obnovitelné energie nebo užívání materiálů s nižšími emisemi uhlíku. „Společnost New Balance je hrdá na to, že může prostřednictvím standardu green leaf zviditelnit ekologicky preferované materiály v obuvi a oblečení,” říká Laura Wittmanová, viceprezidentka společnosti New Balance pro odpovědné vedení a dodržování firemních p.

Bostonská společnost New Balance debutovala se svým standardem green leaf pro oděvy v roce 2020 av následujících měsících a letech bude nabídku dále rozšiřovat a výrazně zvýší počet produktů a kategorií materiály s ekologicky. Folha verde padrão označuje přijetí ekologicky preferovaných materiálů ve všech výrobcích, obuvi a oblečení značky New Balance.


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!