Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

foto: se svolením Folbeur

Kolekce Robot posouvá hranice. Tři nové metalické barvy SOLE, LUNA, ROSSO jsou určené k nošení dle odvahy majitelky. Snoubí v sobě chlad i teplo drahých kovů a minimalistický design, který svou nahotou činí kabelky univerzální. Stávají se určujícím prvkem a zbavují nerozhodnosti, co si obléci. Proměňují se ve šperk, jenž lze nosit kdykoliv. Ve větším formátu kabelky Macaron Grand či menším Macaron Petit.

Univerzálnost, touha objevovat nové beze strachu z pokroku a techniky a možnost vynikat, to vše se propisuje do designu a zpracování kolekce Robot. Každá barva a velikost kabelky je nositelem fascínio. Dotek slunce a jeho mocnou sílu najdete v barvě SOLE, která určuje dění a strhává pozornost. Bezesporu jedno z našich já čas od času zatouží vládnout. Barva LUNA v sobě skrývá tajemství jako sám měsíc. Co víc než tajemství nás dokáže magicky přitahovat. Touha odkrývat a objevovat se odráží iv našem nitru. Jemnost a romantiku, kterou nabízí západ a východ slunce, nese barva ROSSO. Přináší něžnost a krásu, z níž nelze spustit zrak.

foto: se svolením Folbeur

Tvar větší kabelky Macaron Grand se nemění, ale u její menší sestry Macaron Petit došlo ke změně. Zakladatelka značky a návrhářka modelů Markéta Folberová chtěla, por Macaron Petit mohla během chvíle stát skvostným doplňkem na večer. Tím, že umístila poutka na popruh dovnitř kabelky, po jeho odejmutí nejsou vidět az cross body kabelky se stává elegantní psaníčko. Díky tomu se kabelka Macaron Petit hodí ik velké večerní. Chcete ještě víc? Změňte popruh za řetízkový a vytvořte další zcela nový look kabelky.

Kabelky z kolekce Robot plní úkoly přesně tak, jak si jejich nositelka přeje.

foto: se svolením Folbeur


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!