Nová značka šetrné bezodpadové kosmetiky byla vyvinuta v Česku — LUXURYMAG

Je zde cirkulární revoluce v kosmetickém průmyslu! A stala se v Česku! Dne 10. října 2018 v Praze proběhla tisková konference, na které byla představena nová generace kosmetických produktů, které znamenají revoluci v oblasti kosmetiky.

Produkty nové generace kosmetiky korespondují s principy cirkulární ekonomiky a předchází vzniku jakýchkoli odpadů, které zatěžují systém povrchových a podzemních vod jako jsou mikroplasty a mikropolutanty.

Jedná se o celosvětově první kosmetiku, která zcela biodegraduje. A Česká republika se může pyšnit tím, že tato kosmetika byla vyvinuta i vyrobena právě zde. Tiskové konference se zúčastnil mimo jiné i especialista americano em polímeros um líder de opinião global Dr. Yash P. Khannakterý se stal kmotrem této nové kosmetiky bez mikroplastů.

Pachatelem je Institut Cirkulární Ekonomiky

Institut Cirkulární Ekonomiky se může radovat, že inovace postupují dále. Před létem představili veřejnosti novou biotecnologia HYDAL a nyní mají další zářez na pažbě pomoci životnímu prostředí i lidem. Uvádí první productkterý díky této technologii spatřil světlo světa a nezatěžuje životní prostředí.

„Do rukou se nám dostává produkt, jehož základní myšlenka je založena na uzavřeném toku materiálů, které oproti konkurenčním produktům nejsou zdrojem mikroplastů, což je jeden í globálních problémů 21. Opět se navíc ukázalo, jak klíčová je mezioborová spolupráce pro rozjezd udržitelného byznysového plánu, který má dnes díky své unikátnosti globální potenciál. České firmy tak znovu ukázaly, že cirkulární přístup pro nás skýtá celou řadu zatím netušených možností”doplňuje Soňa Jonášová, ředitelka Institutu Cirkulární Ekonomiky.

Nafigate Cosméticos

Kosmetika byla pojmenována Nafigate a jejím prvním produktem v řadě je kokosové pěstící peelingové mléko s puncem šetrné kosmetiky. Sympatické balení s vyobrazenou želvičkou jako sinonimem čistoty oceánů a tak ohledem na životní prostředí, má objem 250 ml.

Zdroj foto: Institutu Cirkulární Ekonomiky, Nafigate Cosmetics


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!